attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2001280

Metal Fidget Spinner LED Lighter

اسپینر چراغ دار فندکی محصولی زیبا و جذاب به خصوص برای آقایان می باشد. این اسپینر از یک بدنه فلزی ضد زنگ به رنگ نقره ای ساخته شده و بلبرینگ نوع درجه یک در آن استفاده شده است. این بلبرینگ سرعت و قدرت چرخش بالایی داشته و بسیار روان است. همچنین دکمه وسط اسپینر به صورت پیچی بوده و قابل باز کردن و جایگزین کردن دکمه های مدل های دیگر نیز وجود دارد.
بر روی بدنه این اسپینر 4 چراغ LED کوچک رنگی تعبیه شده که نور فوق العاده زیادی داشته و با چرخاندن اسپینر حلقه های رنگی زیبایی دیده می شود که در شب و محیط های کم نور زیبایی خیره کننده ای دارد. سمت دیگر اسپینر به شکل کشویی طراحی شده است به این صورت که با قرار دادن انگشت و فشار به سمت بیرون درب رویی باز شده و قسمت المنت فندک مشاهده می شود، در چند ثانیه المنت داغ و قرمز رنگ می شود که می توانید از آن استفاده کنید. این اسپینر شارژی بوده و به واسطه کابل usb همراه محصول می توانید آن را شارژ کنید. اسپینر لایتر دارای گارانتی 6 ماهه شرکت XP می باشد. فقط رنگ نقره ای موجود است.

مشخصات فنی محصول

مدل فندک دار ، چراغ دار
نوع شارژی USB دار برقی
وزن 74 گرم
ابعاد 2*3*8 سانتی متر
جنس فلز ضد زنگ
بلبرینگ درجه یک
کارکرد چرخش بر روی دست و سطوح صاف مثل میز
مدت زمان چرخش بالای 1 دقیقه
قابلیت تغییر شکل ندارد
قابلیت ها دارای چراغ های LED رنگی، فندک المنتی برقی
اقلام همراه کابل شارژ، کارت گارانتی 6 ماهه شرکت XP
سایر توضیحات دارای دکمه پیچی قابل تعویض می باشد. جایگزین مناسب فندک های گازی و کبریت، هدیه ای جذاب برای آقایان

اسپینر چراغ دار فندکی محصولی زیبا و جذاب به خصوص برای آقایان می باشد. این اسپینر از یک بدنه فلزی ضد زنگ به رنگ نقره ای ساخته شده و بلبرینگ نوع درجه یک در آن استفاده شده است. این بلبرینگ سرعت و قدرت چرخش بالایی داشته و بسیار روان است. همچنین دکمه وسط اسپینر به صورت پیچی بوده و قابل باز کردن و جایگزین کردن دکمه های مدل های دیگر نیز وجود دارد. بر روی بدنه این اسپینر 4 چراغ LED کوچک رنگی تعبیه شده که نور فوق العاده زیادی داشته و با چرخاندن اسپینر حلقه های رنگی زیبایی دیده می شود که در شب و محیط های کم نور زیبایی خیره کننده ای دارد.

 

اسپینر فندک

 

سمت دیگر اسپینر به شکل کشویی طراحی شده است به این صورت که با قرار دادن انگشت و فشار به سمت بیرون درب رویی باز شده و قسمت المنت فندک مشاهده می شود، در چند ثانیه المنت داغ و قرمز رنگ می شود که می توانید از آن استفاده کنید. این اسپینر شارژی بوده و به واسطه کابل usb همراه محصول می توانید آن را شارژ کنید. فقط رنگ نقره ای موجود است.

 

فندک اسپینر چراغ دار

 

اسپینر لایتر برای افرادی که مصرف سیگار دارند بسیار کاربردی است زیرا دیگر با وجود این محصول هیچ نیازی به همراه داشتن کبریت ندارند و از شر گاز کردن فندک های معمولی نیز خلاص می شوند ضمن آنکه خطرات محصول های مایع و گازی را نیز نخواهند داشت. کافیست درب رویی فندک را به سمت بیرون حرکت دهید تا فندک زیر آن نمایان شود. به محض باز شدن درب المنت فندک شروع به داغ شدن و قرمز شدن می کند که در چند ثانیه این اتفاق می افتد و با سرعت بالایی داغ می شود. از مزیت این فندک می توان به خاموشی خودکار اشاره کرد که اگر فراموش کردید درب فندک را ببندید پس از چند ثانیه باز ماندن خودکار خاموش می شود.

 

 اسپینر فندک دار شارژی

 

اسپینر لایتر به صورتی طراحی شده است که کاملا آرگونومیک بوده و زمانیکه آن را در دست می گیرید حس راحتی با آن خواهید داشت... وزن سبک و ابعاد مناسب استفاده از آن را برای همه آسان کرده است. با فشار دادن دکمه کنار بدنه اسپینر، چراغ های ال ای دی روی آن روشن می شود. این چراغ ها به شکل رقص نور مدام تغییر حالت می دهند و به صورت چشمک زن تند، کند، متوسط با تغییر رنگ های مختلف حالتی زیبا را ایجاد می کنند که با چرخاندن اسپینر در دست یا روی سطحی صاف مثل میز در محیطی کم نور جلوه ای خیره کننده خواهد داشت.

 

 اسپینر چراغدار usb شارژی

 

متوسط زمان شارژ توسط سازنده محصول بین 45 تا 60 دقیقه اعلام شده که می توانید اسپینر را از طریق کابل شارژ usb همراه محصول شارژ نمایید. برای شارژ کردن نیز می توانید از درگاه usb لپ تاپ، کامپیوتر، تبدیل فندکی خودرو، پاوربانک و ... استفاده نمایید. در زمان شارژ چراغ نشانگر وضعیت شارژ کنار درگاه شارژ روشن می شود که می توانید از وضعیت شارژ اسپینر مطلع شوید. 

 

 فندک اسپینری چراغدار برقی

 

ابعاد اسپینر لایتر 2*3*8 سانتی متر و وزن آن بدون جعبه و بسته بندی فقط 74 گرم می باشد. این محصول را در جعبه ای شکیل با لگوی Spinner Lighter USB، کارت گارانتی 6 ماهه شرکت xp و کابل شارژ برای شما ارسال می نماییم.

 

اسپینر فندک دار برقی

 

اسپینر لایتر

در مورد این محصول نظردهید