attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :2001223
تخفیف 21 درصد
14500 11500 تومان

LED Light Fidget Spinner

فیجت اسپینر چراغ دار LED سه پره لایت اسپید LED Light Fidget Spinner یک اسپینر خاص است که دارای زیبایی منحصر بفردی در شب می باشد. اسپینر چراغ دار سه پره دارای باتری غیر قابل تعویض بوده و با فشار دادن سر پره ها چراغ LED تعبیه شده درون آن ها شروع به چشمک زدن در دو حالت سریع و آهسته می کند.

بلبرینگ استفاده شده در این اسپینر از نوع درجه یک بوده و چرخش روان و سریعی را ایجاد می کند. اسپینر Light Speed از جنس پلاستیک مرغوب مقاوم در برابر شکستگی بوده و دارای ابعاد بدنه 7 در 1 سانتی متر با وزن تنها 27 گرم می باشد. سبک بودن و خوش دست بودن این اسپینر از ویژگی های برجسته آن می باشد. طی تست انجام شده توسط تیم تک سبد، مدت زمان چرخش واقعی این اسپینر در شرایط معمول با سرعت متوسط بیشتر از 1 دقیقه می باشد که بسته به قدرت دست شما کم تر یا بیشتر خواهد شد.

مشخصات فنی محصول

مدل اسپینر LED ساده
نوع چراغ دار و رقص نور
وزن 27 گرم
ابعاد 7 در 1 سانتی متر
جنس پلاستیک سخت
بلبرینگ SKF اورجینال
کارکرد چرخش بر روی دست و سطوح صاف مثل میز
مدت زمان چرخش بالای 1 دقیقه ( با توجه به قدرت دست کم تر یا بیشتر نیز خواهد شد)
قابلیت تغییر شکل ندارد
قابلیت ها کاهنده استرس، اضطراب، دلهره، تخلیه کننده عصبی ، آرامش دهنده و تمرکز اعصاب
اقلام همراه -
سایر توضیحات دارای دکمه پیچی و چراغ های LED درون پره های اسپینر که در نور کم بسیار زیبا و درخشان می شود.

فیجت اسپینر چراغ دار LED سه پره لایت اسپید LED Light Fidget Spinner یک اسپینر خاص است که دارای زیبایی منحصر بفردی در شب می باشد. اسپینر چراغ دار سه پره دارای باتری غیر قابل تعویض بوده و با فشار دادن سر پره ها چراغ LED تعبیه شده درون آن ها شروع به چشمک زدن در دو حالت سریع و آهسته می کند.  ابزاری برای افزایش تمرکز، آرامش، تخلیه عصبی و استرس؛ پیشنهاد شده توسط متخصصین اعصاب و روان و روانشناسی می باشد. درون هر کدام از پره های آن چراغ ال ای دی تعبیه شده که با باتری کوچک تغذیه می شود با چرخش اسپینر روشن می شود. 

اسپینر لایت اسپید

بلبرینگ استفاده شده در مرکز این اسپینر از نوع درجه یک بوده و چرخش روان و سریعی را ایجاد می کند. زیبایی و درخشندگی چراغ های آن در محیط های تاریک بسیار چشم نواز بوده و هرکسی را به خود جذب می کند. اسپینر Light Speed از جنس پلاستیک مرغوب مقاوم در برابر شکستگی بوده و دارای ابعاد بدنه 7 در 1 سانتی متر با وزن تنها 27 گرم می باشد. سبک بودن و خوش دست بودن این اسپینر از ویژگی های برجسته آن می باشد. طی تست انجام شده توسط تیم تک سبد، مدت زمان چرخش واقعی این اسپینر در شرایط معمول با سرعت متوسط بیشتر از 1 دقیقه می باشد که بسته به قدرت دست شما کم تر یا بیشتر خواهد شد.

اسپینر چراغدار

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تک سبد

سلام
خیر خودش شارژ نمیشه با چرخش و دارای باتری داخلی می باشد.
موفق و پیروز باشید

96/10/23 10:54
میلاد عساکره

اینو میخوام به سبد خریدم اضافه کنم . فقط یک سوال اگه باتریش تموم بشه باید چه کار کرد ؟ خودکار خودش با چرخش شارژ میشه ؟

96/09/29 00:37

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه