attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2001281

double wheel bubble machine

بازی با حباب و تولید آن ها برای همه کودکان و حتی بزرگسالان بسیار جذاب است. حالا تصور کنید که تعداد بسیار زیادی از حباب در لحظه در فضا پراکنده شود، چه تصویر زیبا و خیال انگیزی به وجود می آورد. دستگاه برقی حباب ساز، بدون نیاز به دخالت دست و زحمت، تعداد زیاید حباب را در هوا پراکنده می کند و می تواند تا ساعت ها کودکان را مشغول نماید. علاوه بر سرگرمی، استفاده از حباب ساز برقی دابل ویل در جشن ها و گرد همایی ها می تواند تصویری زیبا و به یاد ماندنی ایجاد نماید.

این دستگاه دارای سری فندکی بوده و بنا براین با اتصال به خودرو و در فضای باز به راحتی می توانید استفاده نمایید، یک مبدل همراه نیز به شما اجازه می دهد که آن را به برق شهری نیز متصل نمایید و بنا براین هیچ نگرانی از بابت اتصال به منبع انرژی در هیچ کجایی نخواهید داشت.

مشخصات کلی

نوع برقی
جنس پلاستیک
ابعاد 13*20*21 سانتی متر
وزن 417 گرم
منبع نیرو برق شهری و برق فندکی خودرو
تعداد حباب ساز 18 حلقه حباب ساز
اقلام همراه کف مخصوص
سایر پایه ضد لغزش، سبک و قابل حمل، قابل استفاده در فضای باز دو بسته

مشخصات کلی دستگاه حباب ساز برقی double wheel:

دارای بدنه پلاستیکی مقاوم و وزن اندک

قابل حمل، در هر کجایی می توانید به راحتی همراه خود برده و استفاده نمایید.

 

حباب-ساز-برقی

 

دارای ابعاد 13 * 20 *21 سانتی متر، که ابعاد فشرده و بسیار جمع و جوری به حساب می آید.

دارای یک پره چرخان با حدود 18 عدد دایره برای ساخت حباب

دارای یک فن مخصوص که حباب ها را در هوا پراکنده می نماید

 

حباب-ساز-برقی-اسباب-بازی

 

دارای یک محلول کف همراه

برای استفاده کافی است محلول را با کمی آب مخلوط کرده و درون محل مخصوص بریزید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه را به منبع انرژی متصل نمایید

 

خرید-دستگاه-حباب-ساز-برقی

 

در پشت دستگاه یه کانکتور وجود دارد تا سیم مخصوص را به آن متصل نمایید، سیم همراه بسیار بلند بوده و به شما آزادی عمل و حرکت زیادی می دهد

سر کابل دارای یک کانکتور فندکی است تا به قسمت فندکی خودرو متصل نموده و دستگاه را روشن نمایید، بنا براین از این دستگاه می توانید در فضاهای باز استفاده نمایید.

 

دستگاه-حباب-ساز-برقی

 

به همراه محصول یک تبدیل مخصوص وچود دارد که می توانید سری فندکی را داخل آن زده و به برق شهری وصل نمایید، بنا براین از لحاظ منبع انرژی چه در داخل و چه در بیرون هیچ مشکلی نخواهید داشت.

 

قیمت-دستگاه-حباب-ساز-برقی

 

چهار پایه مکشی یا همان چسبانک هم درون بسته وجود دارد که به محل مخصوص در کف وصل شده، و اجازه هسچ گونه لغزش و حرکتی را به دستگاه نمی دهد

محتویات جعبه شامل دستگاه حباب ساز بابل ویل، کابل دارای سری فندکی، مبدل برق خودرو به برق شهری، مایع کف و پایه مکشی می باشد.

مناسب برای بازی کودکان، جشن های تولد، مراسم های مختلف

 

حباب ساز برقی ارزان

 

قابل استفاده در فضاهای باز و بسته

قیمت ارزان

کیفیت مناسب

در مورد این محصول نظردهید