به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3501117

2018 FOOTBALL WORLD CUP Yadman FWC18 Fifa World Cup Trophy

مسابقات جام جهانی هر دوره طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان داشته و بسیاری از افراد علاقه به نگهداری کاپ های طرح جام جهانی در منزل یا دفتر کار خود دارند. مجسمه طرح کاپ جام جهانی مدل Yadman FWC18 Fifa World Cup Trophy نمونه ای بسیار شبیه به کاپ جام جهانی اصلی بوده که با اندازه و سایز نمونه اصلی ساخته شده است و به هر دکوراسیونی رنگ و روی دیگری می بخشد. این کاپ در ابعاد 36 × 13 × 15 سانتی متر موجود می باشد و رنگ بندی آن طلایی با نوار های سبز می باشد. 

جنس بدنه تندیس کاپ طرح جام جهانی از پودر سنگ و رزین و پلی استر ساخته شده و وزنی معادل 5000 گرم دارد که البته نسبت به ابعاد کاپ مناسب است. اگر شما هم از علاقمندان دنیای فوتبال و جام جهانی هستید در خرید این کاپ زیبا لحظه ای درنگ نکنید! 

مشخصات فنی محصول

نام مجسمه طرح کاپ جام جهانی کد FWC18
مدل تندیس
ابعاد 36 × 13 × 15 سانتی متر
وزن 5000 گرم
جنس پودر سنگ و رزین و پلی استر

مسابقات جام جهانی هر دوره طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان داشته و بسیاری از افراد علاقه به نگهداری کاپ های طرح جام جهانی در منزل یا دفتر کار خود دارند. همانطور که میدانید کاپ جام جهانی بسیار معروف و محبوب ورزشکاران است. این کاپ طلایی زیبا با گوی کره زمین در هر دکوراسیونی جلوه ای خیره کننده دارد.

 

کاپ جام جهانی

 

طرح کاپ جام جهانی مدل Yadman FWC18 Fifa World Cup Trophy نمونه ای بسیار شبیه به کاپ جام جهانی اصلی بوده و با اندازه و سایز نمونه اصلی ساخته شده است و به هر دکوراسیونی رنگ و روی دیگری می بخشد.

 

تندیس کاپ جام جهانی

 

این کاپ در ابعاد 36 × 13 × 15 سانتی متر موجود می باشد و رنگ بندی آن طلایی با نوار های سبز می باشد. 

 

مجسمه کاپ جام جهانی

 

جنس بدنه تندیس کاپ طرح جام جهانی از پودر سنگ و رزین و پلی استر ساخته شده است و وزنی معادل 5000 گرم دارد که البته نسبت به ابعاد کاپ مناسب است.

 

تندیس جام جهانی طلایی

 

اگر شما هم از علاقمندان دنیال فوتبال و جام جهانی هستید در خرید این کاپ زیبا لحظه ای درنگ نکنید! 

 

مجسمه کاپ جام جهانی سایز اصلی

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه