attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :6100006

TH-600558 The Magnifier With 6 LED Lights

ذره بین دستی چراغ دار با اسکنر اسکناس مدل TH-600558  The Magnifier With 6 LED Lights دارای ابعاد 3*20*8.5 سانتی متر به رنگ مشکی می باشد که دارای چندین کاربرد می باشد. این ذره بین مجهز به چراغ LED آبی رنگ اسکنر پول است و 5 چراغ LED نور سفید که محدوده دید را روشن نموده و وضوح بالایی برای فرد ایجاد می کند. قطر لنز آن 60 میلی متر بوده و از جنس شیشه می باشد. بدنه این ذره بین از پلاستیک ABS Resin ساخته شده و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. طراحی دسته کاملاً آرگونومیک بوده و حالت لغزان در دست ندارد.ذره بین TH-600558 دارای قدرت بزرگنمایی 3 برابری می باشد. منبع تغذیه آن 4 عدد باتری نوع AG10 است که در قسمت انتهایی دسته قرار می گیرند. این ذره بین امکان استفاده 30 ساعت مداوم با حالت چراغ روشن را فراهم می نماید. وزن آن تنها 100 گرم است و بسیار خوش دست و راحت است. جهت روشن کردن چراغ ها یک کلید 3 حالته (اسکنر، خاموش، LED) روی دسته آن تعبیه شده است.

مشخصات فنی محصول

مدل TH-600558
ابعاد 3*20*8.5 سانتی متر
وزن 100 گرم
جنس بدنه پلاستیک رزین ABS
جنس عدسی شیشه
رنگ مشکی
قطر لنز 60 میلی متر
بزرگنمایی 3 برابری
منبع تغذیه 4 عدد باتری AG10

سایر امکانات

ذره بین دوم ندارد
چراغ LED 5 چراغ LED نور سفید
اسکنر پول مجهز به چراغ LED نور آبی اسکنر پول

کتاب ها معمولاً دارای متن هایی با اندازه های استاندارد هستند که گاه برای افرادی که دچار مشکلات بینایی از قبیل ضعیف بودن چشم ها هستند استفاده از ذره بین های با زوم بالا در زمان مطالعه ضروری می باشد. دانش آموزان و دانش جویان نیز در دوران تحصیلات خود برای انجام برخی آزمایشات و تحقیقات به ذره بین نیاز دارند. بنابراین یکی از لوازم ضروری در تحصیل، زندگی روزمره و مشاغل ذره بین است که انتخاب یک ذره بین با کیفیت با جنس خوب و کاربردی بسیار مهم است.

 

ذره بین دستی

 

ذره بینی که اینجا مشاهده می کنید فقط یک ذره بین ساده نبوده و امکانات بسیار جالبی دارد. برای مثال تجهیز شدن این ذره بین به چراغ LED اسکنر پول آن را به یک ابزار کاربردی برای هر فردی تبدیل کرده است که به راحتی می توانید هرکجا پول دریافتی را اسکن نموده و از اصل یا تقلبی بودن آن اطمینان حاصل کنید. قابلیت بسیار کاربردی دیگر این محصول در چراغ های LED پر نور تعبیه شده در قسمت زیرین آن است که به راحتی محیط دید شما را روشن کرده و وضوح بالاتری خواهید داشت.

 

ذره بین دستی

 

ذره بین دستی چراغ دار با اسکنر اسکناس مدل TH-600558  The Magnifier With 6 LED Lights دارای ابعاد 3*20*8.5 سانتی متر به رنگ مشکی می باشد که دارای چندین کاربرد می باشد. این ذره بین مجهز به چراغ LED آبی رنگ اسکنر پول است و 5 چراغ LED نور سفید که محدوده دید را روشن نموده و وضوح بالایی برای فرد ایجاد می کند. قطر لنز آن 60 میلی متر بوده و از جنس شیشه می باشد. بدنه این ذره بین از پلاستیک ABS Resin ساخته شده و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. طراحی دسته کاملاً آرگونومیک بوده و حالت لغزان در دست ندارد.

 

ذره بین چراغ دار

 

ذره بین TH-600558 دارای قدرت بزرگنمایی 3 برابری می باشد. منبع تغذیه آن 4 عدد باتری نوع AG10 است که در قسمت انتهایی دسته قرار می گیرند. این ذره بین امکان استفاده 30 ساعت مداوم با حالت چراغ روشن را فراهم می نماید. وزن آن تنها 100 گرم است و بسیار خوش دست و راحت است. جهت روشن کردن چراغ ها یک کلید 3 حالته (اسکنر، خاموش، LED) روی دسته آن تعبیه شده است.

 

ذره بین چراغ دار

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه