به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :101000122

CORONA Desk Tape Dispenser Model COR707

یکی از انواع وسایل و ملزومات اداری پایه چسب می باشد که استفاده کردن از چسب های نواری را آسان تر می کند. پایه چسب اداری کرونا مدل 707 نمونه ای بسیار با کیفیت و خوش ساخت می باشد که براحتی جای خود را بر روی میز محل کار یا میز تحریر شما باز می کند.

پایه چسب کرونا مدل 707 با استفاده از مواد پلاستیکی درجه یک تهیه شده است و دارای ابعاد 85*70*190 میلی متر می باشد. این محصول دارای یک تیغ می باشد که کمک می کند شما براحتی و بدون نیاز به استفاده از قیچی یا کاتر، چسب را به اندازه دلخواه برش بزنید. این محصول مناسب برای نوارچسب های کوچک می باشد که به منظور جلد کردن کتاب، دفتر، چسباندن کاغذ و ... استفاده می شود.

مشخصات فنی

برند و مدل کرونا مدل COR707
جنس پلاستیک با کیفیت
ابعاد طول 19 سانتی متر، عرض 7 سانتی متر، ارتفاع 8.5 سانتی متر
وزن 645 گرم
رنگ بندی قرمز | آبی | طوسی | مشکی
سایر مشخصات دارای کفی مناسب برای تعادل روی میز

یکی از انواع وسایلی که در هر فروشگاه لوازم التحریر یا حتی سوپر مارکت ها با آن مواجه هستیم و واقعا کاربرد دارد، چسب های نواری می باشند که به منظور بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند. در بازار لوازم التحریر نمونه های مختلفی از چسب نواری پهن، باریک، طرح دار یا ساده وجود دارد که هر کدام می تواند به منظور خاصی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 قیمت پایه چسب کرونا مدل 707

 

اما چسب های نواری ساده و کم عرض از پر مصرف ترین چسب ها می باشند که علاوه برمصرف اداری دارای مصرف خانگی نیز می باشند و به منظور چسباندن کتاب، دفتر، ورقه و حتی کادو کردن نیز مورد استفاده قرا میگیرند.

 

خرید پایه چسب کرونا مدل 707 

 

یکی از مشکلاتی که در حین کار کردن با چسب های نواری مواجه هستیم، گم شدن پی در پی سر چسب می باشد که می تواند وقت زیادی را از شما تلف کند. علاوه بر این در حین کار کردن با این چسب ها نیاز به کمک فرد دیگری نیز داریم تا به ما کمک کند تا چسب ها را در اندازه های دلخواه برش بزنیم و مورد استفاده قرار دهیم، اما تمامی این مشکلات با استفاده از پایه چسب خاتمه یافته و شما براحتی می توانید از چسب نواری استفاده نمائید.

 

 خرید پایه چسب کرونا

 

پایه چسب کرونا مدل 707 نمونه ای بسیار با کیفیت با طراحی زیبا و ابعاد جمع و جور می باشد که می تواند براحتی جایگاه خود را بر روی میز محل کار شما یا میز تحریرتان پیدا کند، این پایه چسب دارای ارتفاع 8.5 سانتی متر و طولی معادل 19 سانتی متر می باشد.

 

 خرید پایه چسب کرونا ارزان

 

شما می توانید چسب نواری را براحتی در داخل پایه چسب اداری کرونا مدل 707 قرار داده و بدون هدر رفت وقت و همچنین از بین رفتن چسب از آن استفاده کنید. این محصول قابل استفاده به صورت اداری و خانگی را دارد.

 

 پایه چسب کرونا

 

این جا چسبی با استفاده از پلاستیک بسیار با کیفیت تهیه شده است و سال ها می تواند در اختیار شما باشد، در قسمت جلویی این پایه چسب یک تیغه در نظر گرفته شده است تا شما براحتی و بدون نیاز به کمک یا استفاده از قیچی و کاتر، چسب را برش بزنید و از آن استفاده کنید. ابعاد کلی این محصول 85*70*190 میلی متر و وزنی معادل 645 گرم دارد.

 

 پایه چسب جدید

 

در مورد این محصول نظردهید