به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :101000390-101000389-101000388-101000387
قیمت :
99000 تومان

تخم شترمرغ تزیینی رنگ آمیزی شده

یکی از صنایع دستی های جدید و زیبا که این روزها زیاد به بازار می آیند، نقاشی و نگار گری بر روی پوسته تخم شتر مرغ است که هم زیبا بوده و هم از مواد طبیعی موجود استفاده می گردد.

پوکه تخم شتر مرغ دارای ابعاد تقریبی 15*12 سانتی متر بوده و دارای استحکام بالایی هستند که با چندین لایه نقاشی و تثبیت کننده ها محکم تر نیز می شوند. مدل حاضر دارای یک پایه فلزی نیز می باشد  که دارای ابعاد 4*11 سانتی متر است و تخم تر مرغ بر روی آن قرار می گیرد. پایه ها نیز رنگ آمیزی شده اند. خانه های خود را با حاصل دست هنرمندان ایرانی تزیین نمایید و با این کار فرهنگ ایرانی را ترویج داده و به اقتصاد کشور رونق بخشید. طرح ها شامل شمسه، ترمه، اسلیمی و میناست کافی است در قسمت پیام طرح مورد نظر خود را ذکر نمایید.

مشخصات

جنس تخم شتر مرغ تخلیه شده
ابعاد تقریبا 12*15 سانتی متر
وزن 290 گرم خود تخم شتر مرغ و همراه با پایه حدود 380 گرم
پایه فلزی رنگ آمیزی شده با ابعاد 4*11 سانتی متر
تولید اصفهان
سایر چند لایه رنگ آمیزی و فیکساتور، زیبا و چشم نواز

این روز ها استفاده از تخم شترمرغ برای تهیه و تولید آثار هنری و تزیینی بسیار زیادی استفاده می شود. از جمله می توان به انواع تخم شترمرغ تزیینی دکوری، جعبه جواهرات، لامپ های دکوری، ظروف زیبا و ... اشاره کرد که همگی با پوکه تخم شترمرغ تهیه و تولید می شوند. نقاشی و حکاکی روی تخم شترمرغ یکی از معروف ترین روش های تهیه ی این محصولات هنری می باشد.

 

خرید عمده تخم شترمرغ تزیینی

 

تخم شترمرغ به دلیل ابعاد بزرگ تری که نسبت به سایر تخم پرندگان دارد و همچنین ضخیم بودن پوسته آن برای این کار بسیار مناسب است. این روز ها از تخم شترمرغ تزئینی برای انواع هدایای تبلیغاتی نیز استفاده می شود و مورد توجه شرکت ها و سازمان ها قرار گرفته است. شما عزیزان می توانید انواع تخم شترمرغ های تزیینی با طرح و رنگ دلخواه و همچنین با امکان درج لوگو یا متن تبلیغاتی مورد نظرتان را از فروشگاه اینترنتی تک سبد با قیمتی بسیار مناسب و تحویل فوری در سراسر کشور سفارش داده و تحویل بگیرید.

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه