attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :7550201
قیمت :
175000 تومان

ارسال رایگان

Enamel Vase 20CM With Box

ترکیب صنایع دستی میناکاری با دیگر هنر ها می تواند جلوه زیبا تری به محصولات این هنر ببخشد. ترکیب میناکاری با جعبه های چوبی روکش مخمل می تواند آن را به هدیه ای بسیار شکیل و زیبا تبدیل کند. از آنجاییکه میناکاری این روز ها برای هدایای تبلیغاتی نیز بسیار پر طرفدار شده است این نمونه محصول میناکاری باکس دار می تواند گزینه بسیار مناسب و شکیلی برای هدیه تبلیغاتی شرکت ها و سازمان ها باشد.

این محصول دارای یک گلدان میناکاری شده مسی 20 سانتی می باشد که درون جعبه چوبی روکش مخمل با ابعاد 10*10*22 سانتی متری قرار داده شده است. این جعبه دارای درب چفت دار شیشه ای است که امکان مشاهده مینا از درون آن مهیاست. علاوه بر این می توانید جعبه مخمل آن را به صورت جداگانه نیز خریداری کرده و برای انواع هدایا استفاده نمایید. 

مشخصات مینا

نام گلدان میناکاری 20 سانتی با باکس هدیه مخمل
مدل 20 سانتی
کاربرد تزیینی و هدیه
ابعاد گلدان 20 سانتی
وزن 280 گرم
جنس مسی
سازنده هنرمندان اصفهانی

مشخصات قاب/جعبه

ابعاد 10*10*22 سانتی متر
جنس چوبی روکش مخمل
سایر درب شیشه ای

استفاده از میناکاری به عنوان هدیه یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید. میناکاری یکی از هنر های اصیل شهر اصفهان است که در سراسر کشور و حتی دنیا طرفداران خودش را دارد و به این دلیل که از صنایع دستی و دست ساز می باشد ارزش بالایی دارد.

 

خرید گلدان میناکاری شده

 

ترکیب صنایع دستی میناکاری با دیگر هنر ها می تواند جلوه زیبا تری به محصولات این هنر ببخشد. ترکیب میناکاری با جعبه های چوبی روکش مخمل می تواند آن را به هدیه ای بسیار شکیل و زیبا تبدیل کند.

 

میناکاری اصفهان

 

از آنجاییکه میناکاری این روز ها برای هدایای تبلیغاتی نیز بسیار پر طرفدار شده است این نمونه محصول میناکاری باکس دار می تواند گزینه بسیار مناسب و شکیلی برای هدیه تبلیغاتی شرکت ها و سازمان ها باشد.

 

خرید میناکاری

 

این محصول دارای یک گلدان میناکاری شده مسی 20 سانتی می باشد که درون جعبه چوبی روکش مخمل با ابعاد 10*10*22 سانتی متری قرار داده شده است.

 

گلدان میناکاری جعبه مخمل

 

این جعبه دارای درب چفت دار شیشه ای است که امکان مشاهده مینا از درون آن مهیاست. علاوه بر این می توانید جعبه مخمل آن را به صورت جداگانه نیز خریداری کرده و برای انواع هدایا استفاده نمایید. 

 

هدیه تبلیغاتی میناکاری

در مورد این محصول نظردهید