به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :7550128
قیمت :
95000 تومان

ارسال رایگان

ENAMEL STATUE VASE 8cm

تندیس میناکاری یکی از زیباترین هدایایی می باشد که دارای ارزش بالایی بوده چرا که میناکاری از هنر های کهن اصفهان بوده و به دلیل اینکه کار دست می باشد بسیار گرانبهاست. این تندیس زیبا طرح محراب از یک پایه و فریم چوبی به رنگ کرم قهوه ای روشن می باشد که در وسط آن یک گلدان میناکاری کوچک تعبیه شده است. ابعادکلی فریم چوبی 23*12*5 سانتی متر و ارتفاع خود گلدان به تنهایی 8 سانتی متر می باشد.

این تندیس به دلیل کوچک بودن گلدان میناکاری شده دارای قیمت پایین تری نسبت به سایر تندیس ها می باشد و بنابراین گزینه ای بسیار مناسب برای هدیه تبلیغاتی شرکت ها و سازمان ها نیز می باشد. بر روی پایه چوبی تندیس امکان چسباندن و درج لوگوی تبلیغاتی شرکت یا سازمان و یا متن دلخواه از جمله تقدیر نامه برای سفارشات عمده می باشد.

مشخصات مینا

نام تندیس گلدان میناکاری
مدل محراب
کاربرد تزیینی و هدیه
ابعاد ابعاد کلی 23*12*5 سانتی متر با یک گلدان میناکاری کوچک با ارتفاع 8 سانتی متر
وزن 146 گرم
جنس چوب و مس
سازنده هنرمندان اصفهانی

مشخصات قاب/جعبه

ابعاد 23*12*5 سانتی متر
جنس چوب
سایر امکان خرید تک و عمده با امکان درج لوگوی تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان ها

تندیس میناکاری یکی از زیباترین هدایایی می باشد که دارای ارزش بالایی بوده چرا که میناکاری از هنر های کهن اصفهان بوده و به دلیل اینکه کار دست می باشد بسیار گرانبهاست.

 

تندیس گلدان میناکاری 

 

این تندیس زیبا از یک پایه و فریم چوبی به رنگ کرم قهوه ای روشن می باشد که در وسط آن یک گلدان میناکاری کوچک تعبیه شده است. ابعادکلی فریم چوبی 23*12*5 سانتی متر و ارتفاع خود گلدان به تنهایی 8 سانتی متر می باشد.

 

 تندیس میناکاری شده

 

این تندیس به دلیل کوچک بودن گلدان میناکاری شده دارای قیمت پایین تری نسبت به سایر تندیس ها می باشد و بنابراین خرید میناکاری بسیار مناسب برای هدیه تبلیغاتی شرکت ها و سازمان ها نیز می باشد.

 

 تندیس گلدان میناکاری اصفهان

 

بر روی پایه چوبی تندیس امکان چسباندن و درج لوگوی تبلیغاتی شرکت یا سازمان و یا متن دلخواه از جمله تقدیر نامه برای سفارشات عمده می باشد.

 

 تندیس هدیه تبلیغاتی میناکاری

در مورد این محصول نظردهید