به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :7550128

ENAMEL STATUE VASE 8cm

تندیس میناکاری یکی از زیباترین هدایایی می باشد که دارای ارزش بالایی بوده چرا که میناکاری از هنر های کهن اصفهان بوده و به دلیل اینکه کار دست می باشد بسیار گرانبهاست. این تندیس زیبا طرح محراب از یک پایه و فریم چوبی به رنگ کرم قهوه ای روشن می باشد که در وسط آن یک گلدان میناکاری کوچک تعبیه شده است. ابعادکلی فریم چوبی 23*12*5 سانتی متر و ارتفاع خود گلدان به تنهایی 8 سانتی متر می باشد.

این تندیس به دلیل کوچک بودن گلدان میناکاری شده دارای قیمت پایین تری نسبت به سایر تندیس ها می باشد و بنابراین گزینه ای بسیار مناسب برای هدیه تبلیغاتی شرکت ها و سازمان ها نیز می باشد. بر روی پایه چوبی تندیس امکان چسباندن و درج لوگوی تبلیغاتی شرکت یا سازمان و یا متن دلخواه از جمله تقدیر نامه برای سفارشات عمده می باشد.

تندیس میناکاری یکی از زیباترین هدایایی می باشد که دارای ارزش بالایی بوده چرا که میناکاری از هنر های کهن اصفهان بوده و به دلیل اینکه کار دست می باشد بسیار گرانبهاست.

 

تندیس گلدان میناکاری 

 

این تندیس زیبا از یک پایه و فریم چوبی به رنگ کرم قهوه ای روشن می باشد که در وسط آن یک گلدان میناکاری کوچک تعبیه شده است. ابعادکلی فریم چوبی 23*12*5 سانتی متر و ارتفاع خود گلدان به تنهایی 8 سانتی متر می باشد.

 

 تندیس میناکاری شده

 

این تندیس به دلیل کوچک بودن گلدان میناکاری شده دارای قیمت پایین تری نسبت به سایر تندیس ها می باشد و بنابراین خرید میناکاری بسیار مناسب برای هدیه تبلیغاتی شرکت ها و سازمان ها نیز می باشد.

 

 تندیس گلدان میناکاری اصفهان

 

بر روی پایه چوبی تندیس امکان چسباندن و درج لوگوی تبلیغاتی شرکت یا سازمان و یا متن دلخواه از جمله تقدیر نامه برای سفارشات عمده می باشد.

 

 تندیس هدیه تبلیغاتی میناکاری

مشخصات مینا

نام تندیس گلدان میناکاری
مدل محراب
کاربرد تزیینی و هدیه
ابعاد ابعاد کلی 23*12*5 سانتی متر با یک گلدان میناکاری کوچک با ارتفاع 8 سانتی متر
وزن 146 گرم
جنس چوب و مس
سازنده هنرمندان اصفهانی

مشخصات قاب/جعبه

ابعاد 23*12*5 سانتی متر
جنس چوب
سایر امکان خرید تک و عمده با امکان درج لوگوی تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان ها

در مورد این محصول نظردهید