attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : کالا موجود و قیمت به روز است.
کد کالا :7550134
قیمت :
199000 تومان

ارسال رایگان

Enamel Frame 35cm

قاب بشقاب میناکاری زمینه مشبک محصولی جدید از هنر های دستی اصفهان دارای ارزش بالای هنری بوده و نسبت به سایر قاب های دیگر به واسطه زمینه مشبکی که دارد دارای زیبایی خیره کننده ای شده است. این قاب بشقاب دارای ابعاد 4*35*35 سانتی متر بوده که در مرکز آن یک بشقاب میناکاری شده مرغوب با قطر 30 سانتی متر قرار داده شده است.

جنس بدنه تمام چوب و دارای محافظ شیشه می باشد. در پشت قاب یک حلقه آویز قرار داده شده که در صورت تمایل می توانید آن را به دیوار آویزان نمایید. اگر به دنبال هدیه ای ارزشمند و ماندگار هستید پیشنهاد ما به شما قاب بشقاب میناکاری اصفهان است که یک اثر هنری کار دست می باشد. همچنین برای شرکت ها و سازمان ها امکان خرید عمده با درج لوگوی تبلیغاتی یا متن دلخواه روی محصول وجود دارد.

مشخصات مینا

نام بشقاب میناکاری زمینه مشبک
مدل 35 سانتی
کاربرد تزیینی و هدیه
ابعاد قطر بشقاب مینا 30 سانتی متر
وزن 2000 گرم
جنس چوب و مس
سازنده هنرمندان اصفهانی

مشخصات قاب/جعبه

ابعاد 4*35*35 سانتی متر
جنس چوبی
سایر امکان خرید تک و عمده با امکان درج لوگوی تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان ها

هنر میناکاری یکی از قدیمی ترین هنر های اصفهان بوده و هم اکنون تمامی محصولات میناکاری در سراسر جهان شناخته شده و طرفداران خود را دارد به اندازه ای که از مرز های ایران نیز گذشته و به صادرات جهانی رسیده است. میناکاری به دلیل اینکه یک هنر دست ساز بوده از ارزش بالایی برخوردار است و علاوه بر این دارای جلوه زیبایی برای هدیه، تقدیر و تشکر و ... دارد. 

 

قاب بشقاب میناکاری

 

قاب بشقاب میناکاری اصفهان زمینه مشبک محصولی جدید از هنر های دستی اصفهان دارای ارزش بالای هنری بوده و نسبت به سایر قاب های دیگر به واسطه زمینه مشبکی که دارد دارای زیبایی خیره کننده ای شده است.

 

قاب میناکاری شده اصفهان

 

این قاب بشقاب دارای ابعاد 4*35*35 سانتی متر بوده که در مرکز آن یک بشقاب میناکاری شده مرغوب با قطر 30 سانتی متر قرار داده شده است.

 

بشقاب میناکاری شده اصفهان

 

جنس بدنه تمام چوب و دارای محافظ شیشه می باشد. در پشت قاب یک حلقه آویز قرار داده شده که در صورت تمایل می توانید آن را به دیوار آویزان نمایید.

 

هدیه تبلیغاتی میناکاری

 

اگر به دنبال هدیه ای ارزشمند و ماندگار هستید پیشنهاد ما به شما قاب بشقاب میناکاری اصفهان است که یک اثر هنری کار دست می باشد. همچنین برای شرکت ها و سازمان ها امکان خرید عمده با درج لوگوی تبلیغاتی یا متن دلخواه روی محصول وجود دارد.

 

هدیه میناکاری شده

در مورد این محصول نظردهید