attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :7550010

ENAMEL PLATE 25 CM

مینا کاری هنری اصیل با مراحل و ریزه کاری های زیادی است که آن را به یک هنر جهانی و زیبا تبدیل ساخته است. چندین مرحله رنگ و کوره برای ایجاد چنین هنری فاخر، صبر و شکیبایی هنر مند ایرانی را نشان می دهد.

بشقاب مینا سایز متوسط با قطر 24.8 سانتی متر و نقوش بسیار زیبا دارای زیر کار مسی بوده و با دست توانای هنرمندان اصفهانی تولید شده است. این بشقاب را هم می توانید به عنوان یک قاب تزیینی بر روی دیوار نصب نمایید و هم می توانید به عنوان یک ظرف پذیرایی لوکس مورد استفاده قرار دهید.

خانه های ایرانیان شایسته استفاده از ظروف ایرانی خاص و زیبایی است که در کل دنیا شناخته شده است. استفاده از این ظروف میناکاری اصفهان به جای ظروف غیر ایرانی موجب تقویت اقتصاد ایران و رونق بخشی به این هنر کهن است.

مشخصات مینا

نام بشقاب مینا کاری قطر 25 سانتی متر
مدل تک بشقاب
کاربرد مصرفی، تزیینی و هدیه
ابعاد قطر 25 سانتی متر، ارتفاع 3 سانتی متر
وزن 244 گرم
جنس مس
سازنده هنرمندان اصفهانی

مشخصات قاب/جعبه

ابعاد -
جنس -
سایر

مینا کاری هنری اصیل با مراحل و ریزه کاری های زیادی است که آن را به یک هنر جهانی و زیبا تبدیل ساخته است. چندین مرحله رنگ و کوره برای ایجاد چنین هنری فاخر، صبر و شکیبایی هنر مند ایرانی را نشان می دهد. بشقاب مینا سایز متوسط با قطر 24.8 سانتی متر و نقوش بسیار زیبا دارای زیر کار مسی بوده و با دست توانای هنرمندان اصفهانی تولید شده است.

 

بشقاب میناکاری

 

این بشقاب میناکاری را هم می توانید به عنوان یک قاب تزیینی بر روی دیوار نصب نمایید و هم می توانید به عنوان یک ظرف پذیرایی لوکس مورد استفاده قرار دهید. خانه های ایرانیان شایسته استفاده از ظروف ایرانی خاص و زیبایی است که در کل دنیا شناخته شده است. استفاده از این ظروف به جای ظروف غیر ایرانی موجب تقویت اقتصاد ایران و رونق بخشی به این هنر کهن است.

مشخصات محصول:

نام محصول بشقاب مینا کاری
ابعاد قطر 25 سانتی متر،ارتفاع 3 سانتی متر
جنس بدنه مس
محل تولید  اصفهان
نام صاحب اثر  صنایع دستی حافظ
وزن 244
موارد استفاده مصرفی و تزیینی
 قلمزنی  دارد-کم
سایر توضیحات  -

 

 

برای خرید میناکاری به صورت عمده با شماره 09032735028  تماس بگیرید

طرح تبلیغاتی

در مورد این محصول نظردهید