attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1001153

Royal Posture Energizing Posture Support

قوزبند و پشت بند طبی خارجی رویال پاستور مناسب برای اصلاح موقعیت کمر، شانه ها و گردن و یک نگهدارنده بسیار با کیفیت و در عین حال راحت می باشد. رویال پوسچر از جنس نئوپرن 70% و پلی استر 30% ساخته شده است و طراحی ساخت نوین آن باعث شده است تا تمامی افراد، خانم ها و آقایان بتوانند از آن در سایز بندی های متنوع استفاده کنند.کسانی که در روز مدت زمان زیادی را می نشینند در اثر بد نشستن یا کار با کامپیوتر و ... اغلب دچار مشکلات گوژپشتی، درد در نواحی کمر، شانه و ضعف در ماهیچه ها و فرم نامناسب بدن می باشند. قوزبند طبی رویال این مشکلات را رفع نموده و با عقب کشیدن شانه ها در موقعیت مناسب فرمی زیبا و استاندارد به بدن می دهد. با رویال پاستور می توانید از افتادگی شانه ها و ایجاد قوز در کمر نیز جلوگیری نمایید. وزن سبک و احساس راحتی در زمان پوشیدن از مزایای این قوزبند می باشد. مدل اصلی با کیفیت قوز بند رویال را از ما بخواهید.

مشخصات فنی محصول

برند رویال پاستور - Royal Posture
نوع قوزبند و کمر بند
مناسب برای درمان گوژپشتی، بدفرمی های بدن و مشکلات نواحی کمر، کتف، ستون فقرات و ...
عملکرد نگهدارنده کتف ها به سمت عقب به منظور جلوگیری از ایجاد قوز در حین نشستن
جنس 70% نئوپرن و 30% پلی استر
ضد حساسیت بله
نحوه بسته شدن چسبی با بند های قابل تنظیم
قابل استفاده برای خانم ها و آقایان
سایز بندی XX large
سایر ویژگی ها مناسب برای اصلاح موقعیت کمر، شانه ها و گردن و یک نگهدارنده بسیار با کیفیت و در عین حال راحت - جلوگیری از افتادگی شانه ها و ایجاد قوز در کمر

قوزبند و کمر بند رویال پاستور یک محصول طبی خارجی جهت اصلاح موقعیت کمر، شانه ها و گردن همراه با احساس راحتی و کاهش دردهای روزمره در ناحیه پشت و پیشگیری از علائم قوز کمر و بدفرمی های ایجاد شدن در ناحیه کمر و قفسه سینه می باشد. این نگهدارنده با طراحی ساخت و جنس مواد بکاربرده شده در تولید آن بهترین گزینه جهت حالت دهی استاندارد به ستون فقرات و اصلاح موقعیت پشت و سینه می باشد.

افرادی که در روز زمان زیادی را نشسته اند دچار فشار زیاد به نواحی گردن، شانه و کمر هستند که در طول زمان مشکلات گوژپشتی ، وضعیت نامناسب بدن به خصوص در نشستن، درد های ناحیه کمر، شانه و ضعف های عضلانی خواهند شد. به منظور پیش گیری از بروز مشکلات بعدی و رفع مشکلات فعلی استفاده از قوزبند طبی رویال پاستور بهترین راه حل می باشد.

 

قوزبند طبی رویال پاستور

 

در زمان استفاده از این قوزبند و پشت بند می توانید به راحتی بند های تنظیم کشی آن را به صورتی تنظیم نمایید که احساس راحتی داشته باشید و شانه ها نیز تا حدودی به سمت عقب کشیده شوند. اگر شماهم بسته به موقعیت کاری خود زمان زیادی را نشسته می گذرانید و نگران بدفرم شدن بدن خود هستید از قوزبند رویال Royal Posture استفاده کنید تا بدنی خوش فرم و زیبا داشته باشید. 

این محصول را هم خانم ها و هم آقایان می توانند متناسب با سایز های Small, Medium, large, X large تهیه نمایند. نگهدارنده رویال یک قوزبند طبی با بهره گیری از علم پزشکی است که افتادگی شانه و خمیدگی کمر شما را به تدریج حل خواهد کرد، با خرید نگهدارنده رویال اندامی زیبا خواهید داشت و هنگام کار و فعالیت های روزمره شانه خود را در بهترین حالت نگه خواهید داشت.

 

قوزبند طبی رویال پوسچر

 

همانطور که در تبلیغات تلویزیونی این محصول هم مشاهده کرده اید, استفاده از قوزبند طبی باعث بهبود عملکرد گردش خون می شود. درد عضلات را از بین می برد, از خمیدگی قسمت شکم جلوگیری میکند. قوزبند رویال به شما کمک می کند تا گردن خود را در حالت استاندارد نگهدارید و از خم کردن بیش از حد و آسیب رساندن به آن جلوگیری می کند.
جنس پارچه نگهدارنده رویال به گونه ای انتخاب شده که هنگام استفاده هیچ حساسیت پوستی برای شما ایجاد نخواهد کرد و جنس بسیار نرم و لطیفی دارد که از 70% نئوپرن و 30% پلی استر می باشد.

در مورد این محصول نظردهید