به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :104000115

kesso massager belt

کمربند ویبراتور kesso یکی از ماساژور و ویبراتور های بسیار قوی است و البته دلیل آن وجود دو موتور قوی در داخل این کمربند می باشد. پارچه پوشش دهنده این ویبراتور بسیار نرم و با کیفیت بوده و احساس راحتی خوبی به شما خواهد بخشید. طول کمربند در حالت عادی 122 سانتی متر بوده ولی یک قطعه 45 سانتی متری اضافی نیز وجود دارد که علاوه بر محکم تر کردن کمربند، طول آن را برای دور کمر های بیشتر، افزایش می دهد.

از این ماساژور لاغری می توان برای شکم، کمر، پهلو، شانه و پا ها استفاده نموده و از ماساژی عمیق در این نواحی لذت برد. دستگاه ماساژور از طریق ترانس همراه به برق شهری وصل شده و از طریق کنترل متصل می توانید خاموش و روشن نموده و شدت و سرعت ماساژ را تنظیم نمایید.

مشخصات

برند و مدل برند kesso از نوع کمربندی
جنس پارچه و پلاستیک
ابعاد طول 122 سانتی متر و یک قطعه اضافی به طول 45 سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی متر
وزن 1240 گرم
تعداد سری از نوع کمربندی
نوع ماساژ ویبره و لرزشی
مناسب برای همه قسمت های مختلف بدن مانند شانه، پا، شکم و کمر
تنظیم دارای یک کنترل همراه با قابلیت تنظیم سرعت و شدت
منبع تغذیه برق شهری
ولتاژ 220 ولت
توان 60 وات
سایر طراحی ارگونومیک، یک عدد ترانس همراه، استفاده آسان

مشخصات کلی ویبراتور و ماساژور برقی kesso :

این ویبراتور به صورت کمربندی طراحی شده است و می توانید برای شکم، کمر، دست، شانه و پاها استفاده نمایید و به خصوص برای شکم به راحتی بر روی دور کمر شما فیکس می شود.

در داخل این کمربند دو موتور قوی وجود دارد که لرزش و ویبره بسیار موثری را ایجادت می نماید و به دلیل اینکه دو موتور در داخل آن تعبیه شده است کاملا لرزش ها در همه قسمت ها یکسان و موثر می باشد.

ویبره و ماساژ می تواند دردها و فشار های عصبی در جاهای مختلف بدن را تا حدود زیادی کاهش داده و جریان خون در بدن شما را افزایش دهد.

روکش این کمربند از نوعی پارچه مخملی بسیار نرم تهیه شده و زمانی که آن را بر روی بدن خود قرار دهید هیچ گونه احساس ناراحتی و سوزش نخواهید داشت.

کمربند ماساژور kesso دارای یک بدنه اصلی و یک قطعه اضافی است به این صورت که طول خود کمربند 122 سانتی متر و قطعه اضافی 45 سانتی متر می باشد. این قطعه اضافی را در صورت نیاز می توانید به طول کمربند اضافه نمایید.

 کمربند لاغری کسو از نوع برقی است و یک عدد ترانس به همراه دستگاه وجود دارد، کافی است ترانس را به برق شهری متصل نموده و به سری مخصوص که از ماساژور خارج شده است وصل نمایید.

 

یکی از مهم ترین خصوصیات این کمربند لاغری وجود یک کنتل متل به کمربند است که از پشت دارای برچسب بوده و می توانید به کمربند وصل کرده و به راحتی استفاده نمایید. از طریق این کنترل همراه می تواندی ویبراتور لاغری را خاموش و روشن کرده و یا سرعت و شدت لرزش ها را تعیی نمایید. یک دکمه با علامت دست نیز بر روی کنترل وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید بین حالت دستی و اتوماتیک جابجا شوید.

 

طراحی ارگونومیک و زیبایی ظاهری آن می تواند به شما احساس خوشایند و خوبی در استفاده از دستگاته بدهد. دقت داشته باشید که دستگاه را برای مدت طولانی روشن نگه نداشته و بین آن فواصلی را به دستگاه استراحت دهید. ممکن است در صورت استفاده طولانی دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش گردد، اجازه دهید موتور خنک شده و دوباره آن را روشن نمایید.

 

در مورد این محصول نظردهید