attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1005536

DOLPHIN INFRARED MASSAGER KL-98

فواید بی نظیر ماساژ برای بدن از هزاران سال پیش شناخته شده بوده و علم مدرن نیز بر فواید عالی ماساژ برای نقاط مختلف بدن تاکید دارد. دستگاه ماساژ دلفینی یک ماساژور معروف و مناسب برای همه نقاط بدن مانند گردن، شانه، پشت، کمر، دست، پا و کف پاها بوده و میتواند انواع درد، گرفتگی و خستگی را تسکین ببخشد.

این دستگاه دارای بدنه ای از جنس پلاستیک با کیفیت و طراحی ارگونومیک است تا بتوانید خودتان هم به راحتی استفاده نمایید. ابعاد آن 40*13*11 سانتی متر بوده و دارای یک دکمه کشویی مخصوص برای خاموش کردن، سرعت زیاد و سرعت کم می باشد. سه سری مختلف آن به محل مخصوص پیچ شده و برای انواع ماساژ کابرد دارد. اشعه مادون قرمز نیز به ایجاد حرارت در بافت بدن، برای تسکین بیشتر عضلات مفید می باشد. در هر بار استفاده بیش از 15 دقیقه دستگاه را روشن نگه ندارید.

مشخصات

برند و مدل دلفین مدل KL-98
جنس پلاستیک مقاوم
ابعاد 11*13*40 سانتی متر
وزن 727
تعداد سری سه سری کروی، انگشتی و دندانه دار
نوع ماساژ چرخشی و ویبره
مناسب برای همه بدن دست، پا، شانه، کمر، کف دست، کف پا و ...
تنظیم دکمه کشویی دارای سه حالت خاموش، سرعت بالا و سرعت پایین
منبع تغذیه برق شهری
ولتاژ 220v
توان 28w
سایر طراحی ارگونومیک، استفاده آسان، کارایی بالا، دارای اشعه مادون قرمز

مشخصات کلی ماساژور برقی دلفین:

ماساژ برای اندام های مختلف بدن بسیار مفید بوده و از سال ها قبل از میلاد مسیح برای سلامتی و احساس آرامش مورد استفاده قرار می گرفته است. برخی از فواید ماساژ برای بدن از این قرار است:

ارتقاء سیستم عصبی

بهبود چرخش خوت در بدن

کمک به فرایند های متابولیکی

کاهش بی حسی و گرفتگی

تسکین درهای عضلانی

ایجاد آرامش

برای دریافت ماساژ و تسکین انواع در باید به سالن های ماساژ با هزینه های هنگفت مراجعه نمود که البته وقت زیادی را نیز می گیرند. برای رفع این مشکل ماساژور های متعدد، با کارایی و ابعاد مختلف وارد بازار شده است تا افراد بنا بر نیاز و هزینه، انتخاب نممایند.

 

 

ماساژور-دلفینی

 

 

ماساژور دلفینی یکی از ماساژور های کار آمد و در عین حال، ارزانی است که جزء پر فروش های این گروه می باشد.

بدنه آن از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده است و وزن مناسبی دارد تا بتواتن بدون خستگی برای چندین دقیقه مورد استفاده قرار داد.

ابعاد آن 40*13*11 سانتی متر بوده و دارای طراحی ارگونومیک می باشد. قوس این دستگاه، کمک شایانی به خوش دست بودن و دسترسی به اندام های مختلف ایجاد می نماید.

 

 

بهترین-ماساژور-برقی

 

 

ماساژور برقی دلفینی با برق شهری کار کرده و دارای یک دکمه کشویی بر روی بدنه است که در وسط دستگاه خاموش، به سمت بالا برای سرعت زیاد و به سمت پایین برای سرعت پایینتر استفاده می شود.

 

ماساژور-برقی-دلفین

 

دستگاه دارای سه سری مختلف قابل تعویض است که در محل مخصوص در زیر ماساژور پیچ می گردد. یک سری کروی برای استفاده های عمومی، یک سری برای فشار و ماساژ در نقاط مخصوص، و یک سری دندانه دار برای افزایش گردش خون می باشد.

 

 

ماساژور-برقی-دلفینی

 

نوع ماساژ این دستگاه به صورت ویبره ای و چرخشی است که احساس بسیار خوبی به شما می دهد.

 از این ماساژور می توانید برای گردن، کمر، پاها، شانه، دست و حتی کف پاها استفاده نمایید.

 

 

ماساژور-دلفینی-بزرگ

 

در مورد این محصول نظردهید