attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1511136

New Star Multi-Functional- Micro-Computer Massage Cushion TL-2005Z-F

روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F محصولی جدید است که با طراحی 6 موتوره ماساژ فوق العاده لذت بخشی را برای شما رقم می زند. این روکش صندلی ماساژور را می توانید هم بر روی صندلی خودرو و هم بر روی انواع مبلمان به صورت نشسته یا خوابیده استفاده کنید. به همراه این محصول دو عدد کابل برق با آداپتور های مخصوص فندکی خودرو و برق شهری ارسال می گردد. در این صندلی ماساژور 4 عدد موتور ویبره لرزشی در قسمت پشتی کمر و 2 عدد موتور ویبره لرزشی حرارتی در کفی نشیمنگاه قرار داده شده است. 

با استفاده از ریموت کنترل محصول می توانید حالت ماساژ را بین 8 برنامه موجود انتخاب نمایید و حالت حرارتی را نیز روشن یا خاموش کنید. از ویژگی های این محصول قابلیت استفاده برای ماساژ و ریلکس کردن نقاط گردن، شانه، کمر و نشیمنگاه می باشد. 

مشخصات

برند و مدل روکش صندلی خودرو ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F
ابعاد پشتی 47*118 کفی 44*75
وزن 1200 گرم
نوع ماساژور برقی - ویبره لرزشی و حرارتی
کابل فندکی دارد
ترانس برق شهری دارد
تعداد موتور 6 موتوره
ناحیه های ماساژ دهی گردن، شانه، کمر و نشیمنگاه
کنترل با سیم تلفنی بلند
عملکرد حرارتی دارد
توان مصرفی 12 ولت
قابل استفاده برای ماشین، خانه و محل کار
مناسب برای همه افراد در همه سنین

سایر توضیحات

دیگر مشخصات دارای بند کشی قابل تنظیم، 8 برنامه ماساژ، تایمر 30 دقیقه ای، سبک و قابل حمل، کارایی عالی

زندگی های امروزه به صورتی شده است که افراد زیادی به خاطر مسائل مختلفی قادر به ورزش کردن نمی باشند اما به دلیل مشغله های کاری زیاد دچار خستگی های مزمن شده و به وفور از درد های نواحی گردن، کمر، شانه ها و پشت رنج می برند. ورزش کردن همیشه برای جلوگیری از پیش آمدن این وضعیت توصیه شده است اما برای کسانی که نمی توانند به باشگاه بروند یا وقت کافی ندارند استفاده از یک صندلی ماساژور می تواند بسیار کمک کننده باشد.

اما صندلی های ماساژور معمولا دارای وزن زیادی هستند بزرگ بوده و نمی توانید آن را با خود حمل کنید ضمن آنکه قیمت های بسیار بالایی نیز دارند. اینجا ما محصولی را به شما معرفی می کنیم که با داشتن آن همه جا و همیشه می توانید از ماساژ دلخواه خود لذت ببرید و خستگی های بدنی را رفع کنید. 

 

روکش صندلی ماساژور

 

روکش صندلی خودرو ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F محصولی جدید است که با طراحی 6 موتوره ماساژ فوق العاده لذت بخشی را برای شما رقم می زند. این روکش صندلی ماساژور را می توانید هم بر روی صندلی خودرو و هم بر روی انواع مبلمان به صورت نشسته یا خوابیده استفاده کنید. به همراه این محصول دو عدد کابل برق با آداپتور های مخصوص فندکی خودرو و برق شهری ارسال می گردد. در این صندلی ماساژور 4 عدد موتور ویبره لرزشی در قسمت پشتی کمر و 2 عدد موتور ویبره لرزشی حرارتی در کفی نشیمنگاه قرار داده شده است. 

 

روکش صندلی ماساژور ویبره حرارتی

 

با استفاده از ریموت کنترل محصول می توانید حالت ماساژ را بین 8 برنامه موجود انتخاب نمایید و حالت حرارتی را نیز روشن یا خاموش کنید. از ویژگی های این محصول قابلیت استفاده برای ماساژ و ریلکس کردن نقاط گردن، شانه، کمر و نشیمنگاه می باشد. این روکش را می توانید در انواع خودرو ها استفاده نمایید. 

 

روکش صندلی ماساژور حرارتی

 

تایمر تعبیه شده برای این محصول در بازه 30 دقیقه ای کار می کند و می توانید هر یک از 8 برنامه ماساژ دلخواه خود را انتخاب نمایید. کش های تعبیه شده در نواحی پشتی ماساژور برای نصب و قرار گیری ثابت آن بر روی صندلی می باشد. در این محصول از کش ثابت و کش های دو تکه که دارای چسب پارچه ای می باشند همزمان استفاده شده است که می توانید آن را بر روی هر صندلی تنظیم کنید.

 

روکش صندلی ماساژور new star

 

شما با داشتن این روکش صندلی ماساژور ویبره و حرارتی می توانید در حین رانندگی، در مسافرت ها، در منزل و یا محل کار خود در زمان خستگی استفاده نمایید و بدون آنکه نیازی به صندلی ماساژور گران قیمت باشد ریلکس کرده و خستگی عضلات خود را از بین ببرید. رویه پارچه ای روی روکش صندلی از نوع بسیار با کیفیت بوده و از تعریق نیز جلوگیری می کند.

 

روکش صندلی ماساژور نیو استار

 

8 عدد موتور ماساژور نوع ویبره دار در این روکش جای گذاری شده است که 4 عدد در قسمت پشتی و 2 عدد نیز در قسمت کفی صندلی قرار گرفته است. حالت گرمادهی از کف روکش انجام می شود و برای فصل زمستان یا تسکین درد بسیار موثر می باشد. دو عدد کابل برق در بسته بندی محصول برای شما ارسال خواهد شد که امکان استفاده از این روکش ماساژور را در خودرو و هم در منزل یا جایی که به برق دسترسی باشد فراهم می نماید.

 

روکش صندلی ماساژور خودرو

 

طول کابل فندکی آن 115 سانتی متر بوده و طول کابل آداپتور برق شهری 180 سانتی متر می باشد که با توجه به بلند بودن سیم ها می توانید آن را به راحتی استفاده کنید.  بر روی ریموت کنترل این روکش ماساژور حرارتی 3 دکمه قرار داده شده است، power که برای روشن/خاموش کردن ماساژور استفاده می شود، Mode که امکان تغییر حالت نوع برنامه ماساژ را در 8 حالت فراهم می کند و Heat که با روشن کردن این دکمه حالت گرمادهی آغاز می شود.