attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :7771119

دستگاه هوشمند darooyar

یکی از مشکلات کسانی که داروهای زیادی را در طول روز مصرف می نمایند و یا افراد کهنسال، به یاد داشتن زمان و تعداد مصرف دارو در طول روز بوده و همین امر مشکلاتی از قبیل عدم مصرف دارو، زیاد خوردن دارو و ... را برای آن ها ایجاد می نماید. به همین دلیل دستگاههای هشدار داروی مختلف تولید و در بازار ها عرضه شده اند.

دارویار یک کالای ایرانی بسیار با کیفیت و کامل است که امکانات متعددی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد که به طور خلاصه می توان این گونه بر شمرد: 8 محفظه جادار برای انواع کپسول، قرص و شربت، دارای پنل تنظیمات، امکان تنظیم ساعت و تعدادروز مصرف برای هر جعبه به صورت جداگانه، دما سنج دیجیتال، دارای هشدار صوتی و نوری، امکان تنظیم صدای آلارم، سیستم سخنگوی فارسی، قابل استفاده برای نگهداری داروها، قفل کودک، گارانتی معتبر از شرکت تولید کننده...

مشخصات کلی دستگاه هشدار دارو دارویار مدل DR102:

نگهداری و یاد آوری مصرف دارو

دارای دفترچه راهنمای استفاده برای کاربری هرچه آسان تر

ابعاد 12*27*20 سانتی متر

 

دارویار

 

نمایش دمای محیط، امکان تنظیم هشدار برای دمای مضر برای داروها که در صورت خارج دن از دمای مشخص دستگاه به هشدار در می آید.

بزرگ و جا دار با 8 جعبه مختلف برای قرار دادن انواع قرص، کپسول و شربت

امکان قرار دادن داروها در کشو های مختلف با تفکیک زمان مصرف دارو

 

 

دارویار-دیجیتالی

 

 

دارای پنل تنظیمات برای تنظیم زمان و تعداد روزهای مصرف دارو برای هر کشو و جعبه به صورت جداگانه

دارای 11 صدای آلارم مختلف

هشدار زمان مصرف دارو به صورت آلارم و نور، پشت جعبه مورد نظر نور چشمک زن روشن می گردد تا جعبه درست را انتخاب و دارو را مصرف نمایید.

صدای آلارم را می توانید تنظیم نمایید

 

دستگاه-دارویار

 

در هنگام تنظیمات سیستم سخنگو با زبان فارسی شما را راهنمایی می نماید

امکان تنظیم مجدد و تصحیح تنظیمان

در صورتی که کلید تایید را برای مدت 10 ثانیه نگه دارید تمام تنظیمات پاک می گردد

با نگه داشتن دکمه down برای سه ثانیه می توانید قفل کودک را فعال یا غیر فعال نمایید، در صورت فعال شدن قفل کودک، دکمه های تنظیمات دیگر کار نمی کند و برای استفاده باید قفل کودک را غیر فعال نمایید.

از طریق ترانس داخل بسته به برق شهری وصل می گردد و در صورت قطع شدن برق دستگاه خاموش می گردد ولی اطلاعات آن از بین نمی رود زیرا برای حفظ اطلاعات مجهز به یک باتری داخلی است.

کاهش استرس ایجاد شده برای حفظ زمان و تعداد مصرف داروها

 

دستگاه-هشدار-دارو

 

کار بری بسیار آسان

جلوگیری از تابش نور خورشید و دیگر نور های مضر به داروها

هوشمند ترین دستگاه هشدار دارو

ساخت ایران

دارای گارانتی

مصرف به موقع داروها و کمک به تاثی داروها در درمان

طراحی بسیار زیبا و شکیل با رنگهای زیبا

قابل استفاده در بیرون و درون یخچال

حجم بالا

دارای گارانتی معتبر از شرکت تولید کننده

دارای یک آداپتور همراه

 

 

دستگاه-هوشمند-دارویار

 

دستگاه هوشمنددیجیتالی یاد آور دارو با در نظر گرفتن این مورد که بعضی از بیماران مانند افراد دیابتی مجبور به استفاده قرص های متنوعی در طول روز هستند و امکان فراموشی یا تداخل و جابه جایی در مصرف داروهایشان وجود دارد به گونه ای طراحی شده است که از طریق آلارم های موجود در آن یادآور زمان مصرف داروها شود.

 

دستگاه یادآور دارو مانند یک کامپیوتر کوچک عمل می کند، به گونه ای که  این دستگاه حاوی برنامه ای است که می تواند با فرا رسیدن موعد مصرف هر کدام از داروها، شروع به ایجاد آلارم صوتی کند و یاد آور زمان مصرف قرص شود وهم زمان شماره دارو بر روی نمایشگر ظاهر گردد.

 

 

خرید-دارویار

 

 

این محصول  نه تنها بر یادآوری زمان دقیق مصرف داروها بلکه بر استقرار داروها در جایگاه مشخص و جلوگیری ازماندن داروها در دمای زیاد نیز کمک می کند. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که از برخورد مستقیم نور خورشید به دارو ها جلوگیری می کند.

 

دستگاه دارویار دارای قفل کودک است و دسترسی کودکان را به قرص ها و مواد دارویی به حداقل می رساند.

 

در این دستگاه، دمایی که داروها در آن نگه داری می شوند به صورت دائم بر روی نمایشگر دستگاه وجود دارد و در صورتیکه دمای محیط برای نگه داری داروها مناسب نباشد، از طریق آلارمی افراد را متوجه می کند و این امر باعث می شود که داروها در دمای نامناسب از بین نرود.

 

این دستگاه دارای 6 محفظه نگهدارنده قرص و 2 محفظه نگهدارنده شربت می باشد. دستگاه دارویار قابلیت نصب روی دیوار را دارد و ساخت کشور ایران است.

در مورد این محصول نظردهید