به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :100000108

Adjustable Anti Snoring Chin Strap

یکی از معضلاتی که بسیاری از افراد با آن مواجه می باشند، خروپف کردن در هنگام خواب است که به دلیل ایجاد ارتعاش در هنگام تنفس در بافت های نرم دستگاه تنفسی ایجاد می شود، راه کارهای مختلفی برای خلاصی از شر خروپف کردن وجود دارد اما یکی از روش های راحت و طبیعی برای درمان خر و پف، استفاده از چانه بند ضد خروپف است که با بسته نگه داشتن دهان در حین خواب  مانع از بروز خروپف شده و در نهایت منجر به افزایش خواب REM در بیماران می شود. این چانه بند ضد خروپف با طراحی ساده و کاربردی خود موجب شده در حین استفاده از آن هیچ فشاری به سر و صورت وارد نشده و دارای قابلیت تنظیم سایز نیز می باشد.

طراحی چانه بند ضد خروپف به گونه ای می باشد که گوش های فرد آزاد بوده و هیچ فشاری به گوش ها وارد نمی شود و نوع بسته شدن آن نیز به صورت چسبی می باشد که استفاده از آن را آسانتر می کند. جنس پد استفاده شده در این محصول ضد تعریق و ضد حساسیت می باشد.

مشخصات فنی

مدل و برند فاقد برند و مدل
ابعاد 0.5*7.5*60 سانتی متر در حالت کاملا باز
رنگ مشکی-آبی
وزن 22 گرم
جنس پارچه کشی بسیار نرم ضد حساسیت، پد ضد تعریق، چسب پارچه ای
روش درمانی بسته نگه داشتن دهان در حین خواب
کاربرد کاهش خروپف
نحوه بسته شدن به صورت چسبی
صفحه نمایش ندارد
سایر توضیحات قابلیت تنظیم مناسب با سایز سر افراد

خرو پف کردن نه تنها منجر به کاهش کیفیت خواب برای خود فرد می شود، بلکه می تواند برای اطرافیان نیز آزار دهنده باشد و سطح کیفیت خواب آنها را نیز کاهش دهد. خروپف کردن می تواند دلایل  متعددی داشته باشد و بالطبع روش های متنوعی نیز برای درمان این عارضه وجود دارد که می تواند شامل وسایل طبی و حتی نیاز به جراحی باشد. اما همیشه استفاده از روش های جراحی بهترین راه نمی باشد، یکی از راه های خوب و طبیعی برای درمان خروپف، استفاده از چانه بند طبی ضد خروپف می باشد.

 

چانه بند ضد خروپف

 

مکانیسم عملکرد چانه بند ضد خروپف، بسیار ساده و کاربردی می باشد، با بسته شدن چانه بند به دور چانه و سر، در طول خواب دهان فرد بسته می ماند و به این ترتیب مشکل خر و پف کردن به راحتی حل میشود و به این ترتیب کیفیت خواب فرد و اطرافیان نیزافزایش پیدا می کند.

 

چانه بند ضد خروپف اسنور شیلد

 

خروپف کردن می تواند دلایل متعددی داشته باشد، افرادی که دچار عارضه خروپف کردن در حین خواب می باشند باید بدانند که این مشکل می تواند ناشی از مشکلات خواب، چاقی، بیماری قلبی، افسردگی و حتی مرگ زودرس باشد. اگر به افرادی که دچار این عارضه می باشند اندکی توجه کنید، خواهید دید این افراد با دهانی باز یا نیمه باز می خوابند و به همین دلیل در طول خواب اصواتی نابهنجار تولید می کنند.

 

 چانه بند ضد خروپف  ارزان

 

بسیاری از افراد که دچار مشکل خروپف کردن می باشند معمولا در طول روز احساس خستگی و اضراب دارند که به دلیل پایین آمدن کیفیت خواب این افراد می باشد، بنابراین این افراد باید به دنبال راه حلی برای درمان این عارض باشند و خبر خوب برای این گروه از افراد، چانه بند ضد خروپف می باشند، این محصول دارای طراحی ساده اما کاربردی می باشد که می تواند با بسته نگاه داشتن دهان کمک بسزایی در کاهش خروپف داشته باشد.

 

 ارزانترین فک بند ضد خروپف

 

طراحی این چانه بند به گونه ای می باشد که بدون وارد آوردن کوچکترین فشاری، براحتی به دور فک و سر شما بسته می شود، از مهمترین ویژگی های این بند ضد خروپف می توان به آزاد بودن گوش ها در حین بسته شدن چانه بند اشاره کرد که مانع از بوجود آمدن هرگونه فشاری به گوش و سر شما می شود.

 

 خرید اینترنتی چانه بند ضد خروپف

 

این چانه بند دارای قابلیت تنظیم سایز برای افراد مختلف می باشد و نوع بسته شدن آن به صورت چسبی می باشد. چسب های بکار برده شده در این چانه بند ضد خروپف از نوع بسیار مرغوب و با کیفیت بوده و به راحتی باز نمی شوند. این چانه بند دارای مکانیسم عملکرد بسیار ساده ای می باشد و بدون نیاز به هیچ گونه دستکاری در اندام های تنفسی و تنها با بسته نگاه داشتن دهان در حین خواب، می تواند منجر به کاهش و قطع خروپف بشود.

  

 چانه بند ضد خروپف قیمت

 

با توجه به طراحی خاص و نحوه بسته شدن چانه بند ضد خروپف، این محصول به افرادی که به دلایل مختلف مجبور به استفاده از دستگاه های کمک تنفسی سی پپ و یا بای پپ می باشند و ترجیحا تمایل به استفاده از ماسک بینی به جای استفاده از ماسک دهانی دارند کمک شایانی خواهد کرد. با این محصول خواب خوش و راحت را به خود و خانواده خود هدیه دهید.

در مورد این محصول نظردهید