به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2501158

BENCER CHARCOAL TOOTHPASTE

این روزها استفاده از ذغال پزشکی یا همان کربن فعال در صنعت آرایشی بسیار افزایش یافته است و دلیل آن هم البته خاصیت میل به ترکیب بسیار زیاد زغال اکتیو است که باعث می شود با مواد سمی و زاید روی بدن ترکیب شده و ماده ای غیر مضر ایجاد نماید.

حالا در خمیر دندان ها هم از زغال فعال استفده می گردد تا با استفاده از این ماده بتوان لک ها، زردی ها و جرم های روی دندان را زدود و دندان هایی سفید تر و درخشان تر داشت.

خمیر دندان زغالی بنسر با استفاده از کربن فعال و خاصیت سایش ملایم باعث درخشان شدن دندان های شما و از بین رفتن بوی بد دهان می گردد.

مشخصات کلی خمیر دندان زغالی بنسر BENCER:

دارای حد اقل میزان فلورایید

جلوگیری از ایجاد جرم

بطرف کننده سموم و لکه های داخل دهان

تمیز کردن عمیق

آنتی باکتریال

مناسب برای رده سنی بزرگسال

رفع لک ها و زردی دهان

حاوی کربن اکتیو

 

 

 

خمیر دندان زغالی

 

 

در دوارن مصر و روم باستان از پودر زغالی که دارای فواید بسیاری برای سلامتی بود ، استفاده می شد

- در مراقبت از پوست از کربن برای تمیزکنندگی ، حذف کثیفی و جلوگیری از جوش استفاده می شود.

- در غذاهای مختلف از کربن اکتیو برای حذف سموم و سفیدکنندگی استفاده می شود.

- آب آشامیدنی سالم برای بسیاری از ما به عنوان یک مایع لوکس مسلم محسوب می شود. آیا می دانید که در بسیاری از کشورها از ذغال اکتیو برای حذف ناخالصی های آب و ایجاد آب آشامیدنی سالم و گوارا استفاده می شود

- برای سلامت و پاک کردن ریه از زغال اکتیو برای جذب بوی های نا مطبوع ، تصفیه و خوشبو کردن هوا و آلاینده های هوا استفاده می شود.

- امروزه از زغال اکتیو در کشورهای پیشرفته برای درمان اختلالات درد شکم ، یبوست و اسهال استفاده می شود.

- بعضی از تحقیقات اولیه نشان می دهد مصرف زغال اکتیو به درمان بیماری کلستاژ در دوران بارداری کمک می کند.

- در مصر باستان از زغال برای حذف بوهای زخم های چرکین استفاده می شد.

-امروزه در تولیدات برای کنترل بوهای نامطبوع ، محافظت و ضدعفونی کردن زخم ها استفاده می شود

 

 

خمیر دندان بنسر

 

 

خمیر دندان زغالی بنسر

تفکر کاربرد زغال در خمیردندان ممکن است عجیب بنظر برسد! اما آیا تاکنون از تمیز شدن بین دندانهای خود شگفت زده شده اید؟ خوب ، خمیردندان زغالی بنسر می تواند عمیق تمیز کند! فرمول ضدباکتری این خمیردندان ، باکتری ها را تا بیش از 90% کاهش داده و درحال حاضراین فرمول علمی به عنوان برترین تمیز کننده عمیق شناخته شده است.

شاید استفاده از خمیردندان زغالی که دهان به شدت سیاه می شود در اولین مرتبه موجب نگرانی از ماندن لکه ها در دهان گردد اما پس از شستشو ، در کمال تعجب مشاهده می شود که بیدرنگ سیاهی ها کاملاً از بین رفته و دندانها به شدت تمیز و صیقلی می گردند.بعد ازچندین باراستفاده دندانها به طرز محسوسی سفیدتر می شوند.

خمیردندان زغالی ، به دلیل وجود شارکل ، بوی بد دهان را نیز جذب کرده و دهان را خوشبو می کند.برخی از تحقیقات و یافته ها ، نشان از اثرات کشیدن سموم از دهان و برطرف شدن لکه ها دارد.استفاده منظم از این خمیردندان حاوی کربن اکتیو ، از ایجاد جرم جلوگیری کرده و دندانها را کاملاً سفید می کند و همچنین به طور موثر دندانها را سفیدتر نگه می دارد.

 

 

 

خرید اینترنتی خمیر دندان ذغالی بنسر

 

مسواک زدن و تمیز نگه داشتن دندان ها علاوه بر اینکه می تواند سلامت دهان و دندان شما را تضمین کرده و از خراب شدن آن ها جلوگیری کند می تواند بر زیبایی و لبخند سفید و جذاب شما هم تاثیر مثبتی بگذارد. به همین علت است که یک خمیر دندان مناسب پیشنهاد خوبی برای تان است تا بیشترین تاثیر را از مسواک زدن بگیرید.

خمیر دندان زغالی بنسر می تواند علاوه بر تمیز کردن دندان ها بر سفید کردن آن ها هم تاثیر خوبی داشته باشد. این خمیر دندان با فرمول ضد باکتری که دارد می تواند باکتری ها را تا ۹۰ درصد کاهش داده و به علت کربن اکتیوی که دارد موجب سفید تر شدن دندان های تان شود. به این ترتیب شما با استفاده از یک خمیر دندان طبیعی می توانید دندان های سفید و بدون جرم داشته باشید

 

 

خمیر دندان ذغالی بنسر

 

تنها کافی است مانند دیگر خمیر دندان ها آن را روی مسواک ریخته و روی دندان های تان بزنید. نگران رنگ سیاه آن و یا ماندن لکه های آن روی دندان تان نباشید.تنها با یک بار شستن دندان های تان سفید و براق خواهد شد

 

 

 

بنسر

در مورد این محصول نظردهید