به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :104000131

Roto Clipper Electric Nail Trimmer

محصول فوق یک ناخن گیر برقی با طراحی خلاقانه و کاربردی، که به منظور کوتاه کردن ناخن ها بدون هیچ آسیبی به پوست انگشتان شما می باشد. ناخن برقی روتو کلیپر با دارا بودن تیغه دوار و یک ال ای دی بر روی بدنه کمک می کند علاوه بر سرعت بالا به صورت کاملا ایمن ناخن هایتان را کوتاه کنید.

از مهم ترین ویژگی های این ناخن گیر می توان به دارا بودن محفظه داخلی به منظور جمع آوری ناخن های گرفته شده اشاره کرد. ابعاد این ناخن گیر 6*2*9.7 سانتی متر می باشد. این محصول قابل استفاده برای کوتاه کردن و صیقل دادن ناخن های دست و پا طراحی شده است و با استفاده از دو عدد باتری قلمی کار می کند.

 کوتاه کردن ناخن های دست و پا از اهمیت ویژگی برخوردار می باشد و به همین دلیل می باشد که داشتن یک ناخن گیر مناسب برای حفظ سلامتی ناخن‌ های دست و پا از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. ناخن گیرها متشکل از دو اهرم می باشند که معمولاً از جنس فلز و استیل ساخته شده اند. با توجه به اهمیت ناخن گیر در حفظ سلامت و بهداشت کارشناسان بر این عقیده استوار می باشند که هر فردی باید یک ناخن گیر شخصی داشته باشد و از ناخن گیرها به صورت مشترک استفاده نشود.

 

 

 

نکته مهم در حین خرید یک ناخن گیر متناسب بودن سایز و همچنین جنس ناخن گیر می باشد تا بدون کوچکترین آسیبی به انگشتان شما براحتی ناخن هایتان را کوتاه کنید. ناخن گیر فوق یک محصول با طراحی هوشمندانه و منحصر بفرد می باشد که استفاده کردن از آن بسیار آسان و ایمن می باشد.

 

 

 

بسیاری از افراد مانند سالمندان، کودکان و افرادی که دارای مشکلات بینایی می باشند استفاده کردن از ناخن گیر برای آنها مشکل می باشد و معمولا در حین استفاده کردن از آنها، آسیبی به پوست انگشتان خود می رسانند. اما ناخن برقی روتو کلیپر محصولی با طراحی منحصر بفرد می باشد که می تواند براحتی و به طور ایمن مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

این ناخن گیر به گونه ای طراحی شده است تا بدون آسیب رساندن به انگشتان دست شما براحتی ناخن هایتان را کوتاه و صیقلی کنید. از مهمترین ویژگی های این ناخن گیر اتوماتیک می توان در نظر گرفتن یک چراغ led بر روی بدنه این ناخن گیر می باشد که با نور مناسب امکان دیده شدن تمامی زوایا را به شما می دهد.

 

 

 

 ناخن برقی روتو کلیپر دارای بدنه ای از جنس پلاستیک بوده و تیغه های آن از جنس فلز بسیار با کیفیت می باشد، این ناخن گیر دارای یک محفظه داخلی به منظور جمع آوری ناخن های گرفته شده می باشد که مشکل جمع کرن ناخن های گرفته شده را به راحتی حل می کند. اگر شما به دنبال ایمن ترین و کم خطرترین روش برای گرفتن ناخن های خود یا کودکان شما می باشید، ما به شما خرید روتو کلیپر را پیشنهاد می کنیم.

 

 

 

این ناخن گیر اتوماتیک یکی از بهترین و کم خطر ترین روش ها برای کوتاه کردن ناخن های شما می باشد. برای کار کردن با این ناخن گیر تنها کافی است که روتو کلیپر را روشن کنید و ناخن دست یا پای خود را بر روی تیغه چرخنده این ناخن گیر قرار دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ناخن های شما کوتاه شود.

 

 

 

این مدل ناخن گیر به دلیل راحتی استفاده و عملکرد ایمن در سراسر جهان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد و با توجه به ابعاد جمع و جوری که دارد می تواند همیشه همراه شما باشد. با خرید این ناخن گیر اتوماتیک با مشکلاتی که با ناخن گیر های معمولی داشته اید خداحافظی کنید. این ناخن گیر با دو عدد باتری قلمی کار می کند و بر روی بدنه این ناخن گیر یک عدد ال ای دی به منظور بهتر دیده شدن اطراف ناخن ها در نظر گرفته شده است با این قابلیت در نظر گرفته شده دیگر نیازی به فشار آوردن به چشمان خود برای گرفتن ناخن هایتان ندارید.

 

 

 

این محصول به منظور کوتاه، تمیز و سوهان کاری ناخن ها بسیار سریع و آسان طراحی شده است که با استفاده از ۲ عدد باطری کار می کند. با این ناخن گیر به شکلی متناسب و یکدست ناخن های خود را کوتاه کنید. این محصول بسیار کم حجم و سبک می باشد و دارای سری دوار با سرعت بالا است که قابل استفاده برای ناخن دست و ناخن پا طراحی شده است. این ناخن گیر با طراحی جدید که مورد نیاز هر شخصی می باشد و به دلیل ابعاد کوچک می تواند همواره همراه شما باشد. محصولی با طراحی فوق العاده کاربردی و منحصر به فرد مناسب برای افرادی که کار با ناخن گیر های معمولی برایشان سخت است.

 

 

 

 ویژگی های کلی ناخن گیر برقی کلیپر

  • ناخن گیر برقی روتو کلیپر با طراحی هوشمندانه و کاربردی
  • دارای محفظه داخلی برای جمع آوری ناخن های گرفته شده
  • عملکرد با ۲ عدد باتری
  • دارای یک چراغ LED بر روی بدنه
  • دارای موتور دوار با شتاب بالا
  • جنس کالا درجه 
  • بی خطر و کاملاً مطمئن
  • سبک و قابل حمل
  • عملکرد سریع

 

در مورد این محصول نظردهید