attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2501175

Philips Hair Dryer RA-1221 5000W

سشوار فیلیپس 5000 وات مدل Philips Hair Dryer RA-1221 محصولی با کارایی خارق العاده است که با اولین بار روشن کردن آن متوجه کیفیت بالای ساخت این محصول خواهید شد. این سشوار با موتور AC بسیار قوی 5000 وات خود قادر به پرتاب باد بسیار خوبی می باشد. به همراه این محصول دو عدد سری متمرکز کننده ارسال می گردد که برای تنظیم زاویه باد بر روی قسمت مورد نظر از مو ها کاربرد دارد. 

این سشوار دارای بدنه پلاستیکی با کیفیت است و رنگ بندی بدنه آن قرمز، مشکی می باشد. ابعاد سشوار 26*10*24 سانتی متر و طول سیم برق آن نیز 167 سانتی متر می باشد. سیم برق این سشوار دارای امکان چرخش 360 درجه با حلقه آویز است. ولتاژ مصرفی سشوار فیلیپس 220V-50Hz می باشد و با برق شهری کار می کند. وزن سشوار و طراحی دسته به صورتی است که در استفاده طولانی مدت هیچ خستگی بر روی دست ایجاد نمی کند.

مشخصات کلی

برند و مدل Philips مدل 5000 وات RA-1221
ابعاد 26*10*24 سانتی متر
جنس بدنه پلاستیک درجه یک
وزن 620 گرم

مشخصات فنی

قدرت 5000 وات
ولتاژ 220 ولت
فرکانس 50Hz
دکمه تنظیم حرارت باد گرم و سرد و داغ
دکمه تنظیم سرعت 2 درجه باد متوسط و قوی
طول سیم 167 سانتی متر

سایر مشخصات

دیگر مشخصات سیم 360 درجه با حلقه آویز سشوار، دو سری متمرکز کننده، چراغ ال ای دی دریچه خروجی هوا، دو دکمه تنظیم سرعت و حرارت

خشک کردن موها پس از استحمام در درمان و پیشگری از برخی بیماری ها به خصوص برای خانم هایی که دارای موهای بلندی می باشند بسیار اهمیت دارد. استفاده از سشوار این روزها بسیار فراگیر شده است و می شود گفت شاید در تمام خانه ها حداقل یک سشوار وجود دارد که اعضای خانواده از آن استفاده می کنند. سشوار یک وسیله ضروری برای خشک کردن و حالت دهی به موهاست و اکثر خانم ها از آن استفاده می کنند. 

 

سشوار فیلیپس

 

انتخاب و خرید یک سشوار خوب و مناسب بسته به آنچیزی که شما نیاز دارید بسیار مهم است و در خرید سشوار نکاتی است که باید حتما در نظر گرفته شود، برای مثال برای کاربرد معمولی خرید یک سشوار ساده مناسب است و برای آرایشگاه ها استفاده از سشوار های حرفه ای ضروری است پس آنچه شما باید خریداری کنید بسیار وابسته به انتظاراتی است که از سشوار خود دارید و لازم است در زمان خرید به این موارد بسیار دقت کنید.

 

خرید سشوار

 

برخی امکاناتی که می تواند یک سشوار داشته باشد عبارتند از، نوع موتور AC یا DC، توان موتور، قدرت سرعت پرتاب باد، قابلیت تولید یون، باد گرم و سرد، کنترل دما، طول کابل برق، حلقه آویز، سیم 360 درجه، سری های اضافی و ... که همگی این موارد می تواند در انتخاب و خرید یک سشوار معیار های مهمی باشند و باید حتما قبل از خرید به آن ها دقت کرد.

 

قیمت سشوار

 

سشوار فیلیپس 5000 وات مدل Philips Hair Dryer RA-1221 محصولی با کارایی خارق العاده است که با اولین بار روشن کردن آن متوجه کیفیت بالای ساخت این محصول خواهید شد. این سشوار با موتور AC بسیار قوی 5000 وات خود قادر به پرتاب باد بسیار خوبی بوده و در دو حالت باد گرم و باد سرد بسته به نیاز خود می توانید از آن استفاده کنید. به همراه این محصول دو عدد سری متمرکز کننده ارسال می گردد که برای تنظیم زاویه باد بر روی قسمت مورد نظر از مو ها کاربرد دارد. 

 

سشوار 5000 وات

 

این سشوار دارای بدنه پلاستیکی با کیفیت است و رنگ بندی بدنه آن قرمز، مشکی می باشد. ابعاد سشوار 26*10*24 سانتی متر و طول سیم برق آن نیز 167 سانتی متر می باشد. سیم برق این سشوار دارای امکان چرخش 360 درجه است. انتهای دسته سشوار یک حلقه آویز کردن نیز تعبیه شده است که می توانید سشوار را به میخ روی دیوار نیز آویزان کنید. ولتاژ مصرفی سشوار فیلیپس 220V-50Hz می باشد و با برق شهری کار می کند. وزن سشوار و طراحی دسته به صورتی است که در استفاده طولانی مدت هیچ خستگی بر روی دست ایجاد نمی کند.

 

سشوار موتور AC

 

سشوار فیلیپس philips

در مورد این محصول نظردهید