به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2501157

BRAUN SILK EPIL3 EPILATOR

یکی از موثرترین روش ها برای خلاص شدن از شر موهای زاید استفاده از اپیلاتور یا همان موکن است.اپیلاتور براون سری 3 مدل 3270 یکی از مدل های خوب از برند براون می باشد که می توان هم برای صورت و هم برای بدن مورد استفاده قرار داد.

این مدل دارای دکمه ای با سه حالت خاموش و دو سرعت کم و زیاد است که می توانید انتخاب نمایید، چراغ ال ای دی هوشمند این موکن با روشن کردن دستگاه روشن می شود و ناحیه در حال اصلاح را روشن می نماید تا حتی ریزترین موها را نیز در زمان اصلاح مشاهده نمایید.

این دستگاه اصلاح خوش دست دارای سه سری مختلف است یکی از سری ها موکن بوده و از 20 موچین استیل تشکیل شده و سری دوم حالت شیور داشته و مو را از ته می زند سری سوم در زمان استفاده از سری موکن استفاده می شود و دارای دو غلطک ظریف چرخان است که هم پوست را ماساژ داده و هم آماده اصلاح می نماید.آداپتور، کیف مخصوص و یک ژل اصلاح به عنوان اشانتیون نیز در بسته موجود است.

مشخصات کامل موکن یا اپیلاتور برقی براون سری 3 مدل 3270 :

 

 سازنده : براون

نوع اپیلاتور : دو کاره دارای دو سری مختلف موکن و شیور

 نوع کلید : کشویی

 تعداد موچین های به کار رفته : 20 موچین

تعداد سری های قابل تعویض اپیلاتور : 2 سری

 سیستم ماساژور : دارد

چراغ هوشمند ال ای دی

 فناوری SoftLift Tips : دارد

منبع تغذیه : کابل برق

لوازم همراه محفظه سر اپیلاتور،کابل برق، کیف مخصوص،دفترچه راهنما و یک ژل اصلاح به عنوان اشانتیون

 

 

 

 

مو کن برقی

 

 

دستگاه های اپیلیدی با استفاده از تعداد موچین هایی که برای ان ها تعریف می شود می توانند موها را بردارند و هر چقدر تعداد موچین های آن ها بیشتر باشد بهتری می توانند این کار را انجام دهند. این اپیلیدی 3270 دارای 20 موچین پیشرفته است که این موچین ها با حرکت درست و قدرت برق می توانند در جهت خلاف موها حرکت کنند و به این ترتیب پوست شما را از موها پاک تمیز کنند. به دلیل اینکه این دستگاه طول عمر بالا و قدرت زیادی در برداشتن موها داشته باشد ، این موچین ها را از استیل ساخته اند .طرز کار این موچین ها به گونه ای است که به آرامی ریشه موها را بر میدارد و این باعث بدست آوردن نتایج طولانی مدت می شود

 

براون 3270

 

با طراحی بسیار زیبا جهت اصلاح موهای زائد بدن بانوان طراحی شده است. از ویژگی های این اپیلدی می توان به دو سرعت آن اشاره کرد که از سرعت کم می توان جهت اصلاح نمودن نواحی حساس بدن مانند زیر بغل و سرعت زیاد برای اصلاح کردن پاها و مناطقی از بدن که دارای موهای ضخیم می باشند ، استفاده کرد. از دیگر ویژگی های اپیلاسیون براون مجهز بودن به چراغ هوشمندی است که با روشن شدن دستگاه روشن گردیده و ناحیه اصلاح را کاملأ روشن می نماید تا حتی ریزترین موها نیز از نظر پنهان نمانند و اصلاح شوند. موکن برقی براون با برق شهری کار می کند. این مشخصه استفاده از آن را نامحدود گردانیده است. جهت استفاده از دستگاه کافی است آن را به آداپتور و آداپتور را به پریز برق وصل نمائید تا دستگاه تغذیه شود

 

 

اپیلاتور برقی

 

از مشخصات این دستگاه مجهز بودن به دو سری مختلف جهت اصلاح موهای بدن می باشد. سری اپیلاسیون مجهز به20 موچین است که موها را به ملایمت از ریشه می کند و پوست را برای هفته ها صاف و بدون مو می نماید. جهت کاهش درد ناشی از کنده شدن موها ، این سری مجهز به دو ماساژور می باشد که در حین اصلاح ، پوست را ماساژ می دهد. برای عملکرد بهینه دستگاه آن را در زاویه نود درجه نسبت به پوست خود نگه دارید. اپیلاتور را در خلاف جهت رویش مو بدون فشار به آرامی به حرکت در آورید. سری شیور مناسب جهت اصلاح موهای بدن از ته می باشد.پس از اصلاح بدن، می توان سری ها را از بدنه جدا نموده و با استفاده از یک برس موهای باقی مانده را تمیز کرد. البته سری شیور را به دلیل آن که بسیار ظریف می باشد، نباید با برس تمیز گردد.

 

 

قابلیت های دیگری هستند که استفاده از این اپیلیدی را نا محدود کرده اند و از این قابلیت ها می توان به کابل برق و منبع تغذیه آن اشاره کرد که با استفاده از یک کابل و برق شهری می تواند مورد استفاده قرار گیرد .شما در مسافرت باشید یا در خانه خودتان می توانید از این دستگاه اپیلاتور برای از بین بردن موهای اضافی بهره ببرید.SoftLift Tips یکی دیگر از فناوری هایی است که جهت اصلاح بهتر و راحت تر در این دستگاه تعریف شده است. این فرایند یک لایه از مواد نرم و قابل تحرک هستند که در هنگام کار باعث می شود تا موها به سمت موچین هدایت شوند و هیچ قسمتی از بدن شما جا با مو جا نماند .این کمک می کند تا اصلاحی سریعتر و نتیجه بخش تر با این اپیلاتور براون 3270 داشته باشید.

 

 

 

 

 اپیلاتور braun

 

یک ویژگی دیگر در این دستگاه اپیلیدی که کارایی بالایی نیز دارد چراغ هوشمندSmartlight کمک می کند تا به راحتی فرآیند هدایت مو و برداشتن آن انجام شود و حتی کمترین و کوچکترین موهای بدن برای از بین رفتن به زیر موچین ها فرستاده شوند . این چراغ با استفاده از یک دکمه به راحتی قابل فعال کردن است و مناسب برای مکان هایی مانند حمام و یا سایر جاها می باشد . به علاوه در این اپیلاتور 3270 با استفاده از دکمه تنظیم سرعت شما می توانید سرعت برداشتن موها را در دو حالت ملایم و سرعت بالا کنترل کنید. این قابلیت به شما کمک می کند تا با توجه به نیازهای فردی خود و برای قسمت های مختلف بدن از سرعت های متفاوت استفاده کنید. به عنوان مثال برای دست ها و پاها می توانید سرعت ملایم آن را فعل کنید.

در مورد این محصول نظردهید