به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :104000116

baidi multifunction epilator hair removal with facial beauty kit

محصول حاضر یکی از جالب ترین و کار آمد ترین پکیج محصولات بایدی است، بایدی مدل BAIDI BD-6003 شامل دو دستگاه مورد دلخواه بانوان می باشد یک عدد بند انداز برقی و یک عدد ماساژور صورت تا بتوانید با خرید یک محصول در واقع دو محصول پر طرفدار را دریافت نمایید.

ماساژور حاضر از نوع باتری خور بی سیم بوده و دارای 5 سری برسی، اسفنجی، لایه بردار و گوی دار ماساژور می باشد تا صورتی شفاف و درخشان به شما هدیه نماید. بند انداز برقی داخل جعبه از نوع نخ دار بوده و می توانید برای صورت، دست ها و پاها به راحتی استفاده نمایید. دو عدد باتری شارژی داخل بند انداز وجود دارد که قابل تعویض بوده و از طریق ترانس همراه شارژ می گردد. در داخل جعبه یک عدد قرقره نخ مخصوص و یک عدد ژل مخصوص برای کمپرس سرد و کاهش درد وجود د دارد.

مشخصات

برند بایدی BAIDI
مدل BD-6003
وزن 615 گرم

بند انداز

جنس پلاستیک با کیفیت
نوع برقی
منبع نیرو دارای دو عدد باتری قابل شارژ
متعلقات ترانس، قرقره و ژل کمپرس سرد
سایر دارای دکمه خاموش و روشن، چراغ ال ای دی ریز، وزن بند انداز 157 گرم

ماساژور

جنس پلاستیک
نوع برقی
تعداد سری 5 عدد
منبع نیرو دو عدد باتری قلمی
متعلقات دارای 5 سری برسی، نرم، اسفنجی، اسکراب و غلطکی
سایر عالی برای شستشو، ماساژ و پاکسازی صورت، وزن 80 گرم

مشخصات کلی محصول بایدی مدل BD-6003:

یکی از مقرون به صرفه ترین کالاهایی که بایدی عرضه نموده است BAIDI 6003 می باشد که در یک جعبه دو محصول پر طرفدار را با قیمتی باور نکردنی عرضه نموده است.

این پکیج شامل یک عدد بند انداز برقی با ملزومات همراه و یک عدد ماساژور برقی صورت با ملزومات همراه بوده که یک پکیج زیبایی و بهداشت فوق العاده به حساب می آید.

بند انداز برقی از نوع نخی بوده که به خوبی می تواند ریزترین و ظریف ترین موها را از روی صورت و بدن جدا نماید. یکی از آپشن های این دستگاه، امکان استفاده به صورت بی سیم می باشد، چرا که دو عدد باتری داخلی آن از نوع قابل شارژ می باشد. در داخل جعبه یک عدد ترانس مخصوص وجود دارد که به بند انداز وصل نموده و اجازه دهید باتری ها شارژ شودند و یا حتی با اتصال سیم و به صورت سیمی مورد استفاده قرار دهید.

 

یک عدد چراغ ریز ال ای دی در نوک دستگاه بند انداز وجود دارد که امکان دید دقیق برای حذف هر چه دقیق تر مو های زاید را به شما می دهد.

ملزوماتی که به همراه دستگاه بند انداز برقی بایدی در این جعبه وجود دارد شامل یک عدد قرقره نخ مخصوص، ترانس برق و ژل برای کمپرس سرد و کاهش درد در حین بند اندازی می باشد.

 

یکی دیگر از کالاهای پر طرفدار در این پکیج، ماساژور برقی صورت است که دارای بدنه پلاستیکی با کیفیتی بوده و باد دو عدد باتری قلمی کار می کند. 5 سری همراه این دستگاه به شما اجازه می دهد که صورت خود را شستشو داده ، لایه برداری نمایید و یا ماساژ دهید.

به همراه این ماساژور پنج سری لایه بردار، نرم، اسفنجی، ماساژور و برسی شستشو دهنده وجود دارد . بر روی ماساژور صورت یک عدد دکمه وجود دارد که برای روشن و خاموش و کم و زیاد کردن سرعت به کار می رود.

خرید این پکیج جذاب و به در بخور را به همه بانوان پیشنهاد می دهیم.

در مورد این محصول نظردهید