به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001331

Johnson 2 IN 1 Hair Beauty Set JS-8818

اتو مو 2 در 1 صافی و فر  کننده جانسون مدل Johnson 2 IN 1 Hair Beauty Set JS-8818 یک دستگاه چند منظوره است که هم کار صاف کردن مو ها و هم کار فر کردن و حالت دادن به مو ها را انجام می دهد. جنس لبه های این اتو از آلومینیوم با پوشش نانو سرامیک است و دارای قابلیت تنظیم دما از 120 تا 200 درجه سانتی گراد در 5 حالت را نیز دارد. کابل برق این دستگاه از جنس با کیفیت با طول تقریبی 1 متر و 60 سانتی متر بوده و دارای قابلیت چرخش 360 درجه از انتهای اتو می باشد که در زمان استفاده راحتی بیشتری را فراهم می کند.

بر روی بدنه دستگاه 1 کلید روشن/خاموش ، 2 کلید برای تنظیم دمای دستگاه، 2 کلید در دو طرف بدنه به منظور تغییر حالت بین صافی و فر کننده و یک دستگیره برای باز کردن دهانه تعبیه شده است. با خرید این دستگاه شما در واقع 1 دستگاه فر کننده و 1 دستگاه اتوی موی صاف کننده را یکجا و با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کرده اید.

مشخصات کلی

برند و مدل Johnson 2 IN 1 Hair Beauty Set JS-8818
ابعاد 3.5*2.6*31 سانتی متر
وزن 271 گرم

مشخصات فنی

گستره ی دما 120 درجه سانتیگراد تا 200 درجه سانتیگراد
بیشینه دما 200 درجه سانتیگراد
دکمه روشن و خاموش دارد
امکان تنظیم دما دارد
سیستم خاموش خودکار -
فن آوری تولید یون -
صفحه نمایش دارای صفحه نشانگر درجه تنظیم شده
طول سیم 1 متر و 60 سانتی متر

سایر مشخصات

خصوصیات دیگر دارای کلید 2 حالته برای تغییر وضعیت صافی و فر کننده ، دارای چراغ نشانگر روشن بودن دستگاه، دارای سیم با قابلیت چرخش 360 درجه،

اتو مو 2 در 1 صافی و فر  کننده جانسون قطر 26 میلی متری مدل Johnson 2 IN 1 Hair Beauty Set JS-8818 یک دستگاه چند منظوره است که هم کار صاف کردن مو ها و هم کار فر کردن و حالت دادن به مو ها را انجام می دهد. جنس لبه های این اتو از آلومینیوم با پوشش نانو سرامیک است و دارای قابلیت تنظیم دما از 120 تا 200 درجه سانتی گراد در 5 حالت را نیز دارد. کابل برق این دستگاه از جنس با کیفیت با طول تقریبی 1 متر و 60 سانتی متر بوده و دارای قابلیت چرخش 360 درجه از انتهای اتو می باشد که در زمان استفاده راحتی بیشتری را فراهم می کند.

 

اتو مو 2 در 1

 

بر روی بدنه دستگاه 1 کلید روشن/خاموش ، 2 کلید برای تنظیم دمای دستگاه، 2 کلید در دو طرف بدنه به منظور تغییر حالت بین صافی و فر کننده و یک دستگیره برای باز کردن دهانه تعبیه شده است. با خرید این دستگاه شما در واقع 1 دستگاه فر کننده و 1 دستگاه اتوی موی صاف کننده را یکجا و با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کرده اید.

 

اتو مو صاف کننده و فر کننده جانسون

 

برای صاف کردن موها باید دکمه سمت چپ دستگاه را فشار دهید یعنی حالت Straight ، سپس دستگاه را به برق وصل نموده و دکمه روشن آن را فشار دهید. میزان حرارت دستگاه را می توانید بین 120 تا 200 درجه سانتی گراد با کلید های جهتی موجود روی دسته تنظیم نمایید. 2 الی 3 دقیقه صبر کنید تا دستگاه به خوبی گرم شود، سپس با دستگیره مشکی رنگ روی دستگاه دهانه اتو را باز کنید، به میزان 5 تا 6 سانتی از موهای خود را جدا نموده و درون دهانه اتو قرار دهید، گیره را رها نموده و سپس اتو را به آرامی به سمت پایین موها بکشید تا موها صاف شوند. پس از اتمام کار می توانید از واکس مو یا سایر مواد حالت دهنده مو استفاده کنید.

 

اتو مو جانسون مدل JS-8818

 

برای فر کردن موها باید دکمه سمت راست دستگاه را فشار دهید تا لبه بالایی اتو آزاد شود. بنابراین با فشار دادن دستگیره روی دستگاه دهانه بالایی مخصوص فر کردن باز می شوند. مشابه حالت صاف کردن ابتدا لازم است 2 الی 3 دقیقه صبر کنید تا دستگاه روی دمای تنظیم شده گرم شود، سپس حدود 3 سانت از موها را جدا نموده و درون گیره قرار دهید. به آرامی موها را دور گیره بچرخانید، کم کم گیره را به سمت پایین بکشید و مجدد بپیچانید تا به انتهای موها برسید. چند ثانیه صبر کنید و در آخر گیره را کمی آزاد کنید تا موها از درون آن رها شوند. برای ماندگاری موها بهتر است از تافت یا اسپری های تثبیت کننده مو استفاده کنید.

 

اتو موی 2 کاره سرامیکی

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تک سبد

جناب آقای محمدمهدی ابراهیمی عزیز سلام
موجودی اجناس بسته به تامین کننده و ارسال برای انبار فروشگاه می باشد و در برخی مواقع ممکن است دیر به دست ما برسد. از شما بابت این موضوع عذرخواهی می کنیم و جهت دریافت محصول خود می توانید با بخش پشتیبانی فروشگاه در تماس باشید.

97/01/19 10:01
محمدمهدی ابراهیمی

نوشتین موجود اما ندارینش این چه وضعیتیه

96/12/24 11:11

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه