به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :salon express

Salon Express Nail Decorator

ست طراحی ناخن سالن اکسپرس، محصولی که به شما کمک می کند در کمتر از یک دقیقه ناخن های خود را با زیباترین طرح ها دیزاین کنید. این ست شامل یک عدد مهر ناخن، 5 عدد شابلون با طح های متفاوت، استند نگهدارنده شابلون و یک کاردک پلاستیکی می باشد.

شما با در اختیار داشتن این ست بدون نیاز به مراجعه به آرایشگاه می توانید طرح های زیبایی را بر روی ناخن های خود بزنید.  این ست طراحی از محبوب ترین لوازم طراحی ناخن در بین خانم ها می باشد که بوسیله آن میتوان طرح‌هایی متناسب با استایل‌ مورد نظر را بر روی ناخن ها پیاده سازی کرد. استامپ موجود در این ست به شما کمک می کند طرح مورد نظر را از روی شابلون به ناخن منتقل کنید.

مشخصات فنی

برند و مدل سالن اکسپرس
تعداد طرح بیش از 34 طرح متنوع
تعداد شابلون دارای 5 شابلون فلزی
اقلام همراه دارای یک کاردک پلاستیک، دارای یک مهر ناخن، دارای 5 شابلون فلزی
سایر توضیحات کاربری آسان

 زیبایی و آراستگی دستان می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی ظاهری و استایل شما داشته باشد. ناخن های آرسته و زیبا می تواند زیبایی دستان شما را دو چندان نماید. استفاده از لاک و طراحی روی لاک ناخن از جمله مواردی می باشد که در بین بانوان بسیار محبوب می باشد. اما طراحی روی ناخن به تنهایی کار بسیار وقت گیری می باشد و نیاز به مهارت بالایی دارد تا بتوان طرح زیبایی را بر روی لاک پیاده سازی کرد و گاهی با تغییر نوع پوشش نیاز به تغییر رنگ لاک و طراحی ناخن متناسب با استایل پوشش خود می باشیم که این مسئله نیاز به مراجعه مکرر به آرایشگاه را به دنبال داشته که علاوه بر وقت گیر بودن، هزینه بر نیز می باشد.

 

خرید ست طراحی ناخن

 

اما شما می توانید با خرید یک ست طراحی ناخن سالن اکسپرس به تنهایی و بدون نیاز به مهارت خاصی در کمترین زمان ممکن طرح مورد نظر خود را بر روی ناخن هایتان پیاده سازی کنید. این ست طراحی به شما کمک می کند طرح هایی حرفه ای را در کمترین زمان ممکن به صورت کاملا حرفه ای و بدون کوچکترین نقصی بر روی ناخن هایتان طرح بزنید و از ناخن های زیبا لذت ببرید.

 

 خرید ست طراحی ناخن ارزان

 

به همراه این ست طراحی 5 عدد شابلون با طرح ها متنوع ارائه شده است که هر کدام از آنها زیبایی خاصی دارد. جنس این شابلون ها فلزی می باشد و طرح ها بر روی آنها حک شده تا براحتی توسط استامپ بر روی ناخن های شما حک شود. کار کردن با این ست طراحی بسیار آسان می باشد و نیاز به مهارت خاصی ندارد و شما می توانید در کمترین زمان ممکن طرح مورد نظر خود را بر روی ناخن هایتان منتقل کنید.

 

 قیمت ست طراحی ناخن

 

به همراه این محصول یک عدد استند پلاستیکی برای قرار دادن شابلون در نظر گرفته شده است که با قرار دادن شابلون فلزی در داخل آن کار خود را می توانید شروع کنید. برای کار با این ست طراحی ابتدا بر روی ناخن خود یک لایه لاک به رنگ مورد نظر بزنید و اجازه دهید خشک شود تا ادامه کار را شروع کنید.

 

 خرید اینترنتی ست طراحی ناخن

 

در مرحله بعد باید از بین شابلون ها، شابلون با طرح مورد نظر خود را انتخاب و در داخل استند گذاشته، حال لاک را با رنگ مورد نظر خود انتخاب کرده و آن را بر روی شابلون انتخابی بزنید و اضافی لاک را با استفاده از کاردک، بسیار خوش دست و راحتی که از مواد درجه یک ساخته شده از روی شابلون پاک کنید. برای کار کردن با کاردک در این مرحله باید آن را با زاویه 30 الی 60 درجه بر روی شابلون قرار داده و به سرعت عمل کنید تا لاک خشک نشود. فراموش نکنید که نباید بیش از دوبار کاردک را روی شابلون بکشید در غیر اینصورت نتیجه مورد نظر برای شما حاصل نمی شود.

 

  ست طراحی ناخن جدید

  

در مرحله بعدی شما باید استامپ همراه با محصول را بر روی طرح مورد نظر بر روی شابلون قرار دهید (این مرحله باید به سرعت و قبل از خشک شدن لاک صورت گیرد)  تا طرح بر روی شابلون منتقل شود و به سرعت آن را بر روی صدف ناخن خود بزنید تا طرح مورد نظر شما بر روی ناخن منتقل شود. این محصول به شما کمک می کند با صرف کمترین زمان و هزینه، طرح هایی زیبا و خاص را بر روی ناخن های خود پیاده سازی کنید و از زیبایی دستان خود لذت ببرید. لازم بذکر است که با استفاده از استون می توانید لاک باقی مانده بر روی شابلون و استامپ را براحتی پاک کنید و بارها و بارها از آن استفاده کنید.

 

 ست طراحی ناخن ارزان

 

در صورتی که لاک روی شابلون خشک شود می توانید مجددا بر روی آن لاک بزنید و با کاردک لاک های اضافی را پاک کنید و در پایان کار، لاک باقی مانده بر روی کاردک را با استفاده از استون تمیز کنید. شما با کمک این ست طراحی می توانید متنوع ترین طرح و فرنچ را در کمترین زمان ممکن بر روی ناخن های خود پیاده سازی کنید.

 

ست طراحی ناخن سالن اکسپرس

 

این ست طراحی شامل 5 شابلون با 34 طرح متنوع، استند مخصوص قرار گیری شابلون، کاردک مخصوص و بسیار خوش دست و یک استامپ مخصوص می باشد. با استفاده از این محصول دیگر نگران لرزیدن دست هایتان برای طراحی روی ناخن نباشید و در کمترین زمان ممکن با کمترین هزینه، دست هایی زیبا داشته باشید و متناسب با هر ست و رنگ لباسی، طرح و دیزاین خاصی را بر روی ناخن های خود پیاده سازی کنید. این محصول در هزینه ها و وقت شما تا حدود زیادی صرفه جویی می کند و زیبایی را به دستان شما هدیه می دهد.

 

قیمت ست طراحی ناخن سالن اکسپرس

 

در مورد این محصول نظردهید