attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :10400086

nadyahome beard bib apron

پیش بند اصلاح آقایان نادیاهوم یک مدل بسیار متفاوت و خاص است که دارای چندین کاربرد بوده و به شما اجازه اصلاح ریش و سبیل بدون هیچ کثیفی و ریخت و پاشی را خواهد بخشید. مهم ترین خصوصیت این پیش بند، وجود گیره هایی در پایین آن است که به دلیل چسبونک ها به آینه متصل شده و فضای خوبی را برای ریختن موها در درونش فراهم می نماید تا بدون کثیف کردن روشور، حمام و سینک، موهای صورت خود را اصلاح نموده و در پایان کار گیره ها را جدا کرده و موها را درون سطل زباله بریزید.یکی دیگر از ویژگی های جالب این پیش بند، کیف متصل به خود پیش بند است که در زمان عدم استفاده پیش بند را درون آن جمع کرده و زیپش را می بندید. تولید ایران، سبک و کم حجم، قابل استفاده برای افراد با سایز های مختلف، قابلیت شستشو، امکان همراه بردن و سفری، جنس پارچه مخصوص ضد آب، طول عمر بالا، قابل استفاده برای خانه و آرایشگاه و صرفه جویی در زمان از دیگر خصوصیات این محصول می باشد. این پیش بند می تواند هدیه ای عالی برای پدر، همسر، فرزند و دوستان شما باشد و در صورت سفارش بالا برای هدیه تبلیغاتی، امکان چاپ لوگو نیز وجود دارد.

مشخصات

برند و مدل پیش بند اصلاح آقایان تک سبد
جنس پارچه مخصوص ضد آب
ابعاد ارتفاع 127 و پهنای 67 سانتی متر
وزن 160 گرم
قابل استفاده برای اصلاح موی سبیل و ریش برای همه آقایان
سایر قایل اتصال به آینه، جمع شدن موها در داخل پیش بند، دارای کیف متل سر خود، بسیار کاربردی و عالی

پیش بند اصلاح صورتنادیاهوم نمونه ای خلاقانه و جدید است که تحولی شگرف در تجهیزات آرایشی و بهداشتی ایجاد کرده است. این محصول در واقع با طراحی منحصر به فردی که دارد هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل استفاده می باشد. این پیش بند اصلاح کاملا فری سایز بوده و برای تمامی افراد قابل استفاده است. در ناحیه دورگردن محصول یک نوار چسب دار تعبیه شده است که متناسب با سایز گردن خود می توانید تنگی آن را تنظیم نمایید

 

پیش بند اصلاح حاضر تنها نمونه موجود در ایران است که قابل اتصال به آینه و سرامیک بوده و روشی نوین در اصلاح موهای زاید صورت را ایجاد کرده است. این پیشبند به راحتی در زیر گردن تا دیوار یا آینه مقابل صورت متصل می گردد و محفظه ای به منظور جمع آوری ریش و موی صورت در حین اصلاح را ایجاد می کند. بنابراین از شر ریخته شدن موها داخل روشویی یا کف زمین خلاص می شوید.

 

پیش بند اصلاح مردانه نادیاهوم هدیه ای فوق العاده برای آنکه دوستش دارید است. جنس این پیش بند به صورتی انتخاب شده است که موها را در خود نگه می دارد و با جداسازی پیشبند از دیوار یا آینه و پایین آوردن آن داخل سطل زباله به راحتی تمامی موهای ریخته شده داخل محفظه آن حرکت کرده و به سطل منتقل می شوند.

 

در قسمت پایین پیشبند دو چسبانک مخصوص قرار دارد که به منظور اتصال آن به آینه یا سرامیک روبروی صورت استفاده می شود. در قسمت پشت پیش بند یک کیف سرخود متصل به محصول تعبیه شده است که برای راحتی جمع کردن آن می باشد. یعنی شما هرزمان به پیش بند نیاز نداشتید می توانید آن را جمع کرده و از پشت داخل کیف بچرخانید و به صورتی کاملا بهداشتی از آن نگه داری کنید.

همچنین می توانید در حین اصلاح اگر نیاز داشتید به تلفن خود پاسخ دهید و یا چند لحظه از محل خارج شوید و مجدد به کار خود ادامه دهید، پیش بند را از دور گردن خود باز نموده و از ناحیه سوراخ های تعبیه شده در قسمت پشت گردن به قلاب های روی چسبانک ها آن را آویزان کنید و سپس مجدد برداشته و دور گردن خود قرار دهید. در این حالت بدون آنکه موها بریزند می توانید به بقیه کارهای خود نیز رسیدگی نمایید.

پیش بند اصلاح صورت تک سبد هدیه ای خاص برای روز مرد و هدیه روز پدر است.  همچنین شرکت ها و سازمان ها می توانند با سفارش این محصول و چاپ تبلیغات خود روی محصول نیز از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده نمایند.

 

مشخصات پیش بند اصلاح مردانه :

تولید شده از نوعی پارچه مخصوص که ضد آب می باشد

دارای چسب مخصوص نر و ماده در قسمت گردن 

دارای دو گیره چسبونک دار در پایین پیش بند

چسبونک ها را می توانید به آینه، سرامیک و کاشی متصل نمایید

ایجاد فضای مناسب و جا دار در هنگام اتصال به آینه

تمام موها و خرده ریز های حاصل از اصلاح موی صورت در داخل پیش بند ریخته می شود

کارایی بالا و استفاده آسان

تسلط کامل به اصلاح ریش و سبیل و مشاهده دقیق در آینه

عدم ریختن مو در روشور و کف و ایجاد کثیفی

خالی کردن پیش بند در سطل زباله پس از پایان اصلاح

نمونه ای عالی و جدید

بدون نیاز به جارو و شستشوی اطراف پس از اصلاح

دارای یک کیف مخصوص متصل در پشت پیش بند

امکان جمع کردن پیش بند در کیف مخصوص سر خود و بستن زیپ

کم حجم

طراحی زیبا

امکان همراه بردن در سفر یا هر جای دیگر

استحکام و کیفیت بالا

ساخت ایران

قابل شستشو

هدیه ای عالی برای همه آقایان در هر رده سنی

امکان استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی

امکان چاپ لوگو و برند مخصوص در صورت سفارش مشتری

عالی برای اصلاح صورت

قابل استفاده در خانه و آرایشگاهها

در مورد این محصول نظردهید