attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :100000455

boot straps leg pant holder

حتما برای شما هم پیش آمده که در هنگام پوشیدن چکمه و بوت، کفش های ساقه بلند و حتی کفش های ساده، شلوار شما کمی بالا پریده و زیبایی مورد نظر شما ایجاد نمی گردد. ما یک هولدر عالی ، ساده و کار آمد از سری محصولات تی اس برای شما داریم که شلوار شما را سر جای خود نگه داشته و ظاهر شلوار شما در کفش را بسیار عالی و شیک می سازد.

این محصول شامل یک جفت نگه دارنده از جنس کش بسیار با کیفیت و کلیپس های فلزی است. در دهانه کلیپس ها یک قسمت پلاستیکی دندانه دار وجود دارد که علاوه بر محکم تر کردن گیره، از آسیب به پارچه شلوار شما خودداری می نماید. طول کش بدون احتساب ارتفاع کلیپس ها 10 سانتی متر بوده که تا 15 سانتی متر هم به راحتی کش می آید. این محصول برای همه افراد از زن و مرد مناسب می باشد.

مشخصات

برند و مدل کش نگه دارنده پاچه شلوار برند تی اس TS
جنس بند کشی و کلیپس فلزی
ابعاد طول 15.5 سانتی متر با احتساب کلیپس ها و امکان کش آمدن تا حدود 20 سانتی متر
وزن هر هولدر 15 گرم
مناسب برای نگهداشتن پاچه شلوار به صورت صاف و بدن چروک در داخل چکمه، بوت، کفش های ساقه بلند و ...
سایر قابل استفاده برای خانم ها و آقایان، محم و مقاوم، عدم آسیب به پارچه شلوار

هولدر نگهدارنده شلوار در داخل بوت و کفش محصولی جدید است که کاربرد بسیار جالبی دارد. این نگهدارنده به پاچه شلوار متصل شده و آن را به صورت ثابت داخل کفش و بوت های بلند نگه می دارد. یکی از مشکلات اصلی خانم ها به خصوص در زمان استفاده از بوت های ساق بلند حرکت پاچه شلوار به سمت زانو بوده که جلوه ی نه چندان خوبی به شلوار می بخشد!

 

مشکلی که خیلی از آقایان نیز با آن درگیر بوده و در تمرین، ورزش، موتور سواری، دوچرخه سواری و ... پاچه شلوار آن ها بیش از حد بالا رفته و احساس ناخوشایندی پیدا می کنند. راه حل استفاده از نگهدارنده شلوار تک سبد است که بدون هیچ دردسری و در چند ثانیه نصب و قابل استفاده است.

 

کافی است این هولدر کشی را از قسمت زیر کف پای خود به دو طرف پاچه شلوار متصل کنید و از نتایج کار شگفت زده شوید. این هولدر دارای دو گیره فلزی کوچک است که داخل دهانه گیره ها قطعات نرم پلاستیکی به منظور جلوگیری از آسیب به پارچه شلوار تعبیه شده است. گیره ها به راحتی به پاچه شلوار متصل شده و با یک فشار به پارچه محکم می شود.

 

همچنین به دلیل دارا بودن خاصیت کشسانی برای همه افراد قابل استفاده بوده و هم خانم ها و هم آقایان و نوجوانان نیز می توانند از آن استفاده کنند. کش استفاده شده در تولید این محصول از نوع بسیار با کیفیت با خاصیت کشسانی بالا و دوام بالا بوده که به راحتی قابل استفاده است و حس بدی در زمان استفاده از آن نخواهید داشت. 

 

هولدر نگهدارنده شلوار تک سبد محصولی کاملا ایرانی و تولید شده در کشور عزیزمان ایران با بهترین مواد اولیه بوده که دارای قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با نمونه های وارداتی بی کیفیت می باشد. پس همین الان این محصول را خریداری کرده و از خرید خود لذت ببرید.

 
 

در مورد این محصول نظردهید