attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :100000440

Hurricane Fur Wizard Pet Hair Remover

محصول فوق نمونه ای با طراحی هوشمندانه و کاربردی می باشد که به منظور جمع آوری پرزها و موی حیوانات از سطح لباس و مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. در پکیج این محصول دو برس پرزگیر در نظر گرفته شده است، یک پرزگیر بزرگ که دارای مخزن جدا کننده مو می باشد و مناسب برای استفاده خانگی و در محل کار می باشد و برس پرزگیر با ابعاد جیبی که مخزن جدا کننده آن به صورت سر خود می باشد و شما می توانید براحتی آن را در کیف و جیب خود همراه داشته باشید و در طول سفر از آن استفاده کنید.

این محصول به دلیل کارایی آسان و سریع بسیار محبوب می باشد و تمامی موی حیوانات چسبیده شده بر روی مبلمان و لباس را براحتی و تنها با چند حرکت ساده جدا می کند. بر روی سطح این برس پرزگیر، میلیونها شانه جدا کننده تعبیه شده که براحتی موهای ریخته شده بر روی سطوح مختلف را جمع آوری می کند.

مشخصات فنی

برند و مدل کالا پرزگیر موی حیوانات Fur Wizard
ابعاد پرزگیر بزرگ 4*7*32.5 سانتی متر | پرزگیر جیبی 2.8*6*13.5 سانتی متر
وزن پرزگیر بزرگ 257 گرم، پرزگیر جیبی 73 گرم
رنگ سفید - آبی
جنس پلاستیک
نوع دستی
مخزن دارد
مناسب برای ازبین بردن پرز و موی حیوانات از روی لباس، مبل و سایر وسایل
متعلقات یک عدد پرزگیر جیبی
سایر توضیحات قابل شستشو، قابل استفاده در منزل و محل کار

 نگهداری از حیوانات خانگی هرچند بسیار لذت بخش می باشد، اما مشکلاتی نیز به همراه دارد. افرادی که در خانه سگ و گربه نگهداری می کنند با مشکل چسبیده شدن موی حیوانات بر روی فرش، مبلمان، لباس و حتی اتومبیل خود مواجه می باشند که گاهی این موها می تواند مشکلاتی را بوجود آورد، به عنوان مثال اگر برای یک قرار کاری مهم آماده می شوید و بر روی لباس شما پر از موی سگ یا گربه باشد که جدا کردن آن بدون داشتن یک پرزگیر می تواند کار مشکل و زمان بری باشد. بنابراین نیاز به داشتن یک پرزگیر موی حیوانات می تواند یک انتخاب هوشمندانه برای افرادی باشد که در خانه خود حیوانات خانگی نگهداری می کنند.

 

 قیمت پرزگیر موی حیوانات

 

پرزگیر حیوانات ویزارد، محصولی با طراحی فوق العاده کاربردی می تواند راه حلی مناسبی برای جمع آوری موی حیوانات از سطوح مختلف باشد. این محصول با طراحی جدید و کاربردی خود توانسته است محبوبیت خوبی را در بین افرادی که حیوانات خانگی دارند، پیدا کند این محصول با کارایی فوق العاده خود به یکی از پرکاربردترین لوازم نگهداری حیوانات خانگی تبدیل شده است.

 

 خرید پرزگیر موی حیوانات

 

پکیج این محصول شامل دو عدد پرزگیر می باشد، یک پرزگیر سایز بزرگ که مناسب برای استفاده خانگی و محل کار می باشد و سایز جیبی که به دلیل ابعاد کوچک براحتی در داخل جیب یا کیف شما جای می گیرد تا براحتی آن را همراه داشته باشید و از آن استفاده نمائید. اگر شما نیز یک گربه یا سگ خانگی دارید با وفور با مشکل وجود موی این حیوانات بر روی مبل، فرش، موکت، لباس و حتی در خودرو خود می باشید، پرزگیر حیوانات ویزارد به شما کمک می کند هر چقدر مو بر روی فرش، مبلمان و لباس شماست به سرعت و تنها با چند حرکت ساده جمع آوری شود.

 

 خرید پرزگیر موی حیوانات ویزارد

 

برای جدا کردن موی حیوانات خانگی از روی لباس و مبلمان کافی است که برس پرزگیر را بر روی محل مورد نظر کشیده تا به سرعت موها جمع آوری شود، به منظور جدا کردن موها از برس کافی است که آن را در داخل مخزن جمع کننده مو فرو کرده، این مخزن به دلیل دارا بودن تعداد زیادی برس در دو طرف خود، بسرعت موها را از پرزگیر جدا کرده و پرزگیر شما آماده استفاده مجدد می باشد.

 

 خرید پرزگیر موی حیوانات ویزارد ارزان

 

به منظور تمیز سازی پرزگیر، تنها کافی است چندین بار برس را در داخل مخزن وارد کرده و بیرون آورده تا موها توسط شانه های داخل مخزن جدا شود و در نهایت شما با باز کردن قسمت انتهایی مخزن موها را جمع آوری و دور بریزید. یکی از مهمترین ویژگی های این پرزگیر جادوئی عدم نیاز به خیس کردن آن می باشد، هرچند شما می توانید بعد از هر بار استفاده این پرزگیر را با آب و صابون مورد شستشو قرار دهید تا در صورت هر گونه آلودگی، براحتی تمیز شود.

 

 بهترین پرزگیر موی حیوانات

 

با توجه به اینکه این پکیج دارای دو عدد پرزگیر می باشد، پرزگیر بزرگتر دارای یک مخزن جمع کننده مو به صورت مجزا می باشد و پرزگیر کوچک به دلیل ابعاد جمع و جور و کاربرد جیبی که دارد دارای مخزن جمع کننده مو، به صورت سر خود می باشد. با این محصول براحتی حیوانات خانگی را در خانه خود نگهداری کنید و نگران موی آنها بر روی لباس، مبلمان، صندلی ماشین و... نباشید.

 

 قیمت پرزگیر موی حیوانات ویزارد

 

ساختار پدهای آبی رنگ پرزگیر ویزراد به گونه ای می باشد که براحتی موها را از روی سطوح مختلف جمع می کند، این پرزگیر شامل میلیون ها سانه کوچک می باشد که به سرعت موها را از روی سطوح مختلف جمع آوری می کند، لازم به ذکر می باشد که برای استفاده از پرزگیر باید آن را تنها در یک جهت بر روی سطوح مختلف بکشید، زیرا شانه های برس به یک سو متمایل هستند.

 

پرزگیر موی حیوانات قیمت

در مورد این محصول نظردهید