attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :750001

ست هدیه چرمی

ست هدیه چرمی حاضر یک هدیه زیبا، با کلاس و کاملا مردانه است که می تواند تقریبا همه سلایق را پوشش می دهد. جنس آن از چرم مصنوعی بسیار با کیفیت و دوخت آن نیز بسیار تمیز صورت گرفته است.

رنگ آن قهوه ای روشن بوده و شامل اقلام کار آمدی همانند کیف پول تاشو، کیف مخصوص کارت، کمربند و خودکارمی باشد. خوشرنگی و کیفیت باعث شده است که به یکی از پک های پر طرفدار تبدیل گردد.

مشخصات کلی

چرم مصنوعی با کیفیت، نوع مات بافت دار، رنگ قهوه ای روشن
جعبه مقوایی در دار با کف پوش ساتن
نوع مردانه
ابعاد 3.5*21*31 سانتی متر
شامل کیف پول تاشو، کیف جا کارتی با 12 محفظه، کمربند با طول 113 سانتی متر، خودکار
وزن 498 گرم
سایر طراحی زیبا، هدیه یا هدیه تبلیغاتی با کلاس، امکان حک لوگو یا نام تجاری

پک چرمی حاضر می تواند هدیه یا هدیه تبلیغاتی عالی برای آقایان یا موقعیت های اجتماعی مختلف باشد. هدیه ای که برای مدیران، کارمندان و عزیزان و دوستان بسیار مناسب و شایسته می باشد.

 

ست-هدیه-تبلغاتی-چرم

 

 

این ست هدیه از جنس چرم مصنوعی با کیفیت بوده و از دوخت و برشی عالی برخوردار است. رنگ قهوای روشن آن چشمگیر و زیباست و همه آن را می پسندند.

ست چرم دارای یک جعبه در در دار محکم مقوایی به ابعادد 3.5*21*31 سانتی متری است که کف آن با پارچه ساتن تزیین شده است. داخل جعبه یک عدد کیف پول تاشو، یک عدد جا کارتی، یک عدد کمربند و یک عدد خودکار موجود است.

 

ست-چرمی-هدیه-برای-آقایان

 

 

کیف پول چرمی تاشو دارای چندین محفظه مخصوص پول، زیپ دار، جای عکس و جا کارتی است. کیف جا کارتی دارای 12 محفظه برای قرار دادن کارت های متعدد و جلوگیری از گم شدن کارت خاست.

کمربند محکم آن دارای 113 سانتی متر طول بوده و سگک فلزی مستحکم و سنگینی دارد.

در مورد این محصول نظردهید

پیشنهاد ویژه