attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :7500009

ست هدیه چرم

ست های هدیه یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن به افراد با سلیقه های مختلف است. ست چرمی حاضر یک ست عالی و بسیار شکیل برای آقایان است که از جنس چرم مصنوعی به رنگ مشکی است که از کیفیت، دوخت و بسته بندی شکیل و با کیفیتی برخوردار است.

این باکس هدیه دارای جعبه مقوایی با کف پوش ساتن در ابعاد 5.5*24.5*31.5 سانتی متری است و درون جعبه یک عدد کیف پول کتی، یک عدد کیف مخصوص کارت، یک عدد کمربند و یک خودکار موجود بوده تا هدیه یا هدیه تبلیغاتی با کیفیتی برای دوستان و عزیزان شما باشد.

مشخصات کلی

چرم مصنوعی با کیفیت، نوع مات بافت دار
جعبه مقوای محکم در دار با کف پوش ساتن
نوع مردانه
ابعاد 5.5*24.5*31.5 سانتی متر
شامل کیف پول کتی، کیف جا کارتی با 12 محفظه، کمربند با طول 113 سانتی متر، خودکار
وزن 644 گرم
سایر بسیار زیبا و شکیل، هدیه ای ماندگار، قابلیت چاپ لوگو

انتخاب هدیه یا هدیه تبلیغاتی برای افراد مختلف واقعا مشکل بوده و باید بر اساس سن، جنسیت، طبقه اجتماعی و یا نوع سلیقه انتخاب شوند، اما برخی هدایا همه پسند بوده و به راحتی برای همه قابل استفاده است.

ست هدیه چرم مردانه حاضر یکی از ان هدایایی است که می توان به آقاین در هر سن و موقعیت اجتماعی هدیه داد  و مطمئن بود که هدیه ای بسیار شکیل و با کلاس است.

این ست شامل یک جعبه مقوایی محکم با ابعاد 2*9.58*18 سانتی متری است که کف آن با پارچه ساتن پوشانده شده و اقلام داخل باکس بر روی آن چیده شده است.

 

ست-هدیه-مردانه-چرم

 

این پک هدیه مردانه شامل یک کمربند، کیف پول، کیف کارت و یک عدد خودکار است. جنس چرم از نوع مصنوعی با بافت عالی و با کیفیت می باشد. رنگ آن مشکی و مات می باشد.

کیف پول دارای محفظه پول، محفظه زیپ دار ، جای عکس و کارت بوده و از نوع کتی است.

کمربند دارای طول 113 سانتی متر و سگگ آن از نوع فلزی محکم و سنگین است.

جاکارتی دارای 12 جای کارت می باشد.

 

ست-هدیه-تبلیغاتی

 

در مورد این محصول نظردهید