به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :92011161

Amazing Arms From Flab To Fab Instantly

شل شدگی و ترک های پوستی در نواحی بازو ها به خصوص در خانم  ها بسیار دیده می شود که این موضوع برای خانم ها بسیار حائز اهمیت می باشد که در نتیجه موجب خودداری از پوشیدن لباس های بدون آستین می شود. گن دست یا جوراب دست آمیزنیگ آرمز بدین منظور طراحی شده است که علاوه بر جمع کردن و سفت نشان دادن بازو ها به پوشاندن ترک ها و ایرادات پوستی نیز بسیار کمک می کند.

گن دست و بازو Amazing Arms شامل پک 2 عددی جوراب دست در رنگ های سفید و مشکی سایز های مدیوم، لارج و ایکس لارج، جنس 100% پلی استر و ویسکوز اصل می باشد. این محصول برای استفاده زیر لباس های مجلسی نیز بسیار مورد استقبال بانوان می باشد چراکه حالت تور بودن آن بسیار شکیل می باشد. قسمت کمری آن کشی و یک قفل پلاستیکی می باشد. در زمان خرید حتما سایز خود را در قسمت پیام وارد نمایید.

مشخصات محصول

برند Amazing Arms
مدل گن بازویی
مناسب برای خانم ها
جنس 100% پلی استر و ویسکوز
تکنولوژی دوخت ماشینی
نوع عملکرد جمع کردن بازو و خوش فرم کردن دست ها
ضد حساسیت بله
نحوه بسته شدن (پوشیدن) قسمت کمری آن کشی و یک قفل پلاستیکی می باشد.
قابلیت شستشو دارد

راهنمای انتخاب سایز

سایز S -
سایز M دارد
سایز L داد
سایز XL دارد
سایز XXL -
سایز XXXL -

شل شدگی و ترک های پوستی در نواحی بازو ها به خصوص در خانم  ها بسیار دیده می شود که این موضوع برای خانم ها بسیار حائز اهمیت می باشد که در نتیجه موجب خودداری از پوشیدن لباس های بدون آستین می شود.

 

 گن بازو آمیزینگ آرمز

 

گن دست یا جوراب دست آمیزنیگ آرمز بدین منظور طراحی شده است که علاوه بر جمع کردن و سفت نشان دادن بازو ها به پوشاندن ترک ها و ایرادات پوستی نیز بسیار کمک می کند.

 

 جوراب دست آمیزینگ آرمز

 

گن دست و بازو Amazing Arms شامل پک 2 عددی جوراب دست در رنگ های سفید و مشکی سایز های مدیوم، لارج و ایکس لارج، جنس 100% پلی استر و ویسکوز اصل می باشد.

 

 گن دست و بازو amazing arms

 

این محصول برای استفاده زیر لباس های مجلسی نیز بسیار مورد استقبال بانوان می باشد چراکه حالت تور بودن آن بسیار شکیل می باشد. قسمت کمری آن کشی و یک قفل پلاستیکی می باشد.

 

 گن بازو amazing arms

 

آمیزینگ آرمز محصولی خارق العاده برای جمع کردن و خوش فرم نشان دادن بازوهای شماست. این محصول در سایز بندی متنوع و رنگ بندی سفید و مشکی در پک 2 عددی برای شما ارسال می گردد.

 

amazing arms

 

در زمان خرید حتما سایز خود را در قسمت پیام وارد نمایید.

در مورد این محصول نظردهید