attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :7001198

JEEP BULUO Men Artificial Leather Shoulder Bag

کیف طرح چرم شانه ای مردانه جیپ JEEP BULUO مدل 5846-1# یک مدل کیف دستی روی دوشی است که مناسب آقایان بوده و برای موارد اداری و دانشگاهی بسیار مناسب است. قسمت داخلی این کیف از پلی استر و قسمت بیرونی آن از چرم مصنوعی طرح دار تهیه شده است و بند آن نیز از برزنت براق می باشد. ابعاد این کیف 4.5*23*25 سانتی متر بوده و دارای وزن 446 گرم می باشد.
این کیف تک بند بوده و اندازه بند رودوشی آن از 90 تا 162 سانتی متر قابل تنظیم می باشد. قسمت پشت کیف دارای یک جیب زیپی کوچک است و قسمت داخلی کیف دارای یک جیب داخلی کوچک، جیب مخصوص موبایل، جیب زیپ دار و بدنه اصلی می باشد. نحوه بسته شدن درب این کیف به صورت زیپی و دارای کاور رویی با یک جفت دکمه آهنربایی قوی می باشد. بر روی بدنه کیف لگوی JEEP BULUO برجسته حک شده است و دارای تزئینات فلزی نیز می باشد. مواد اولیه کیف از جنس مستحکم و خوش حالت بوده که در عین حال نرمی خاصی دارد. حالت مستطیل بودن کیف امکان قرار دادن تبلت و کتاب های کوچک را نیز به راحتی مهیا کرده است.

مشخصات

مدل کیف مردانه JEEP BULUO
ابعاد 4.5*23*25 سانتی متر
وزن 446 گرم
جنس چرم مصنوعی، پلی استر و برزنت
سبک اداری و دانشگاهی رودوشی
نحوه باز و بسته شدن زیپی و دکمه آهنربایی
نحوه حمل رودوشی
تعداد محفظه های اصلی 1 محفظه اصلی
تعداد محفظه های فرعی 2 جیب زیپی و 2 جیب کوچک داخلی، 1 جیب خارجی بدون زیپ
محفظه لپ تاپ -
قابلیت شستشو -
سایر مشخصات دارای بند قابل تنظیم از 90 تا 162 سانتی متر

آقایان معمولاً تمایلی به دست گرفتن کیف های بزرگ یا دسته کوتاه ندارند به خصوص دانشجویان، بنابر این یک کیف با ابعاد مناسب و بند شانه ای می تواند مورد علاقه آن ها باشد.

 

کیف مردانه اداری

 

کیف های چرمی معمولاً قیمت بالایی دارند و کیف های طرح چرم که کیفیت خوب و قابل قبولی نیز دارند می توانند جایگزین بسیار مقرون به صرفه ای برای آن باشد.

 

کیف مردانه Jeep Buluo 5846-1#

 

کیف طرح چرم شانه ای مردانه جیپ JEEP BULUO مدل 5846-1# یک مدل کیف دستی روی دوشی است که مناسب آقایان بوده و برای موارد اداری و دانشگاهی بسیار مناسب است.

 

کیف طرح چرم

کیف چرم مصنوعی

 

قسمت داخلی این کیف از پلی استر و قسمت بیرونی آن از چرم مصنوعی طرح دار تهیه شده است و بند آن نیز از برزنت براق می باشد. ابعاد این کیف 4.5*23*25 سانتی متر بوده و دارای وزن 446 گرم می باشد.

 

کیب طرح چرم Jeep

 

این کیف تک بند بوده و اندازه بند رودوشی آن از 90 تا 162 سانتی متر قابل تنظیم می باشد. قسمت پشت کیف دارای یک جیب زیپی کوچک است و قسمت داخلی کیف دارای یک جیب داخلی کوچک، جیب مخصوص موبایل، جیب زیپ دار و بدنه اصلی می باشد.

 

کیف طرح چرم مردانه

 

نحوه بسته شدن درب این کیف به صورت زیپی و دارای کاور رویی با یک جفت دکمه آهنربایی قوی می باشد. بر روی بدنه کیف لگوی JEEP BULUO برجسته حک شده است و دارای تزئینات فلزی نیز می باشد.

 

کیف چرم مصنوعی اداری و دانشگاهی

 

مواد اولیه کیف از جنس مستحکم و خوش حالت بوده که در عین حال نرمی خاصی دارد. حالت مستطیل بودن کیف امکان قرار دادن تبلت و کتاب های کوچک را نیز به راحتی مهیا کرده است.

 

کیف چرم مردانه

 

کیف چرم برند جیپ این روز ها بسیار محبوب و پر فروش شده است ضمن آنکه طرح های بسیار زیبا و شیکی دارد و کیفیت ساخت آن ها نیز بسیار خوب است. ابعاد متوسط این کیف به شما امکان قرار دادن تبلت، کتاب های معمولی و سایر لوازم مورد نیازتان را می دهد.

 

کیف مردانه رودوشی

 

کیف جیپ به دلیل اینکه از چرم مصنوعی تهیه شده است وزن خیلی سنگینی نداشته و روی دوش احساس سنگینی نخواهید کرد.

 

کیف جیپ

 

بند قابل تنظیم این کیف به این صورت است که هر فرد بسته به قدی که دارد می تواند طول بند را از 90 سانتی متر تا 162 سانتی متر تغییر داده و به اندازه مورد نظرش تنظیم کند.

 

کیف طرح چرم مصنوعی مردانه جیپ

 

استحکام بدنه این کیف جوری است که نرم است ولی حالت سفت و خوبی دارد یعنی مشابه سایر کیف هایی که چروک می شوند و یا حالت بدی می گیرند نمی باشد.

 

Jeep Buluo Bag

در مورد این محصول نظردهید