به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001146

YUNTENG YT-188 MONOPOD

اگر بخواهیم به صورت خلاصه ویژگی های مونوپاد یانتنگ مدل 188 را برشماریم میتوانیم به دیزاین و طراحی عالی بدنه این مونوپاد اشاره نماییم.دسته مونوپاد دارای گیره های محکمی است که باعث می شود بتوان دسته را در چندین مرحله باز نموده و با طول دلخواه تنطیم کرد.حد اکثر طول دسته 125 سانتی متر است که یکی از بلند ترین مونوپاد های موجود در بازار است. مونوپاد یانتنگ هیچ گونه دکمه شاتر ریموت و یا زوم بر روی دسته ندارد و شما باید از تایمر گوشی و یا شاتر بلوتوث جدا برای عکاسی استفاده نمایید.

یک شاتر بلوتوث هم برای ساده تر کردن کار شما و داشتن یک مونوپاد ایده آل برای شما ارسال می گردد.

 

مشخصات فنی محصول

نام محصول YUNTENG
مدل YT-188
سیم دار/بدون سیم بی سیم

مشخصات بدنه

وزن 235 گرم
ابعاد فک نگهدارنده حد اکثر 5.5 اینچ
حداکثر طول 125 سانتی متر
حداقل طول 42.5 سانتی متر
قابلیت چرخش 270 درجه
جنس بدنه آلومینیومی و دسته پوشیده شده با فوم

قابلیت ها

باتری -
شاتر یک شاتر بلوتوث مجزا به صورت رایگان ارسال می گردد
بلوتوث -
زوم (بزرگ نمایی) -

سایر ویژگی ها

سازگاری با انواع گوشی انواع گوشی های دارای صفحه نمایش حد اکثر 5.5 اینچ و دور بین های دیجیتال
گارانتی -
متعلقات یک شاتر بلوتوث مجزا
توضیحات بیشتر این مونوپاد هیچ دکمه ریموت و زومی بر روی دسته نداشته و بنابراین می توانید با استفاده از تایمر گوشی عکاسی نمایید. دارای بند نگهدارنده

استحکام بدنه ، تحمل وزن بالا و طول بلند دسته همه از خصوصیات خوب این مونوپاد هستند.بنا براین برای عکاسی سلفی از راه دور حتما این مونوپاد را پیشنهادد می دهیم. گیره های دسته اجازه می دهد که در سه مرحله دسته را باز نمایید.

 

مونوپاد یونتنگ مدل جدید

 

مونوپاد یونتنگ 118 دارای دسته و بدنه ای بسیار با کیفیت است.دسته مونوپاد حرفه ای یانتنگ 118 در سه مرحله باز می شود که در هر مرحله با گیره محکم شده و بنا براین هیچ گونه چرخشی در حین عکاسی مشاهده نخواهید نمود.

 

مونوپاد یونتنگ 188

 

این مونوپاد هیچ دکمه ریموت و زومی بر روی دسته نداشته و بنابراین می توانید با استفاده از تایمر گوشی عکاسی نمایید.حتی شما می توانید از شاتر بلوتوث های جدا برای عکاسی با مونوپاد یونتگ مدل 188 استفاده نمایید.

برای سهولت کار شما و داشتن یک مونوپاد همه چیز تمام،یک بلوتوث جداگانه برای شما عزیزان ارسال می گردد تا بدون در دست گرفتن پایه بتوانید عکس های به یادماندنی بگیرید.

 

مونوپاد یونتنگ ساده

 

قسمت انتهایی دسته با فوم پوشیده شده است که موجب می گردد مونوپاد در دست شما محکم قرار گرفته و چرخش نداشته باشد. به قسمت انتهایی دسته یک بند مچی وصل است که حمل و نقل مونوپاد را برای شما بسیار ساده تر می کند.

 

 

در مورد این محصول نظردهید