به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :30011494

Z07-1 MONOPOD

مونوپاد ساده مدل Z07-1 دارای دسته آلومینیومی با روکش سیلیکونی در محل دسته است.در قسمت پایانی دارای محل پیچ برای اتصال به سه پایه می باشد.

مونوپاد های ساده، مونوپاد هایی هستند که دکمه ای بر روی دسته ی آن ها وجود ندارد که به گوشی شما متصل شود. برای عکاسی با این مونوپاد ها می توانید از ریموت بلوتوث جدا و یا از تایمر گوشی استفاده نمایید.

مشخصات فنی محصول

نام محصول MONOPOD
مدل Z07-1
سیم دار/بدون سیم بی سیم

مشخصات بدنه

وزن 118 گرم
ابعاد فک نگهدارنده حداکثر 9 سانتی متر
حداکثر طول 97 سانتی متر
حداقل طول 20 سانتی متر
قابلیت چرخش 270 درجه
جنس جنس دسته از آلومینیوم ضد زنگ و دسته با روکش سیلیکونی

قابلیت ها

باتری -
شاتر -
بلوتوث -
زوم (بزرگ نمایی) -

سایر ویژگی ها

سازگاری با انواع گوشی به دلیل نداشتن ریموت، برای همه گوشی ها و دور بین های دیجیتال با صفحه حد اکثر 9 سانتی متری
گارانتی -
متعلقات -
توضیحات بیشتر این مونوپاد دکمه ای بر روی دسته ندارد و شما باید با استفاده از تایمر گوشی عکاسی نمایید. دارای بند نگه دارنده

در مسافرت ها، مهمانی ها و طبیعت بدون نیاز به دیگران عکس های بسیار زیبا در زوایای مختلف  از خودتان بگیرید. برای اینکار شما فقط نیاز به یک مونوپاد دارید.مونوپاد ها دارای انواع مختلفی هستند که از لحاظ عملکرد، قیمت و کیفیت با یکدیگر تفاوت هایی دارند. شما بنا بر نیاز خود می توانید مونوپاد مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مونوپادی که در اینجا به شما معرفی می کنیم مونوپاد ساده و بدون دکمه ریموت Z07-1 است.این مونوپاد دارای کیفیت مناسبی است. جنس دسته از آلومینیوم ضد زنگ بوده و قسمت پایانی دارای روکش سیلیکونی است که موجب استحکام مونوپاد در دستان شما می شود. در قسمت انتهایی مونوپاد یک سوراخ پیچ دارد که موجب قابلیت اتصال به سه پایه می شود.

 

مونوپاد مدل Z07-1

 

حد اقل طول 20 سانتی متر و حد اکثر طول 97 سانتی متر است.

فک نگهدارنده گوشی دارای قابلیت چرخش در تمام زوایا بوده و حد اکثر باز شدن دهانه آن حدود 9 سانتی متر است.

 

مونوپاد ساده

 

این مونوپاد دکمه ای بر روی دسته ندارد و شما باید با استفاده از تایمر گوشی عکاسی نمایید. اگر تمایل به استفاده از ریموت دارید می توانید بلوتوث ریموت را به صورت جداگانه تهیه نمایید.

در مورد این محصول نظردهید