attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1020001124

usb wire endoscope camera for smartphone

دوربین آندوسکوپی یکی از تجهیزات جالب و خاص است که می تواند شما را حیرت زده نموده و امکان گرفتن عکس، فیلمبرداری و مشاهده مکان های غیر قابل دسترس را به شما ببخشد. این دستگاه شامل یک کابل لوله ای 5 متری است که در سر آن یک دوربین نصب گردیده است، این کابل 5 متری به گوشی اندروید، لپ تاپ یا کامپیوتر شما متصل شده و به شما اجازه می دهد درون جاهای غیر قابل دسترس، چاهها، مکان های تنگ و باریک را مشاهده نمایید.بر روی کابل یک دکمه برای گرفتن عکس یا فیلم نیز وجود دارد.طول 5 متری کابل، دسترسی را برای شما بسیار ساده تر می سازد به علاوه اینکه در قسمت سر و در اطراف دوربین 6 چراغ ال ای دی ریز وجود دارد تا محل مورد نظر را برای شما کامل روشن نماید.همچنین دارای نرم افزار مخصوصی بوده که یکی برای اندروید و دیگری برای ویندوز می باشد و در بسته یک سی دی حاوی این نرم افزار ها موجود بوده به علاوه اینکه بر روی برگه راهنما نیز QR کد این نرم افزار ها موچود می باشد. یک عدد قلاب، یک سری آهنربایی، یک سری آینه دار برای تغییر زاویه دید و یک تبدیل میکرو یو اس بی به یو اس بی نیز وجود دارد.

 

مشخصات

مدل و برند USB WIRE ENDOSCOPE CAMERA FOR SMARTPHONE
جنس کابل نرم و منعطف از جنس پلاستیک مخصوص
وزن 152 گرم،
ابعاد طول کابل 5 متر
دوربین HD، دارای رزولوشن 640*480-1280*720-1600*1200
قابل اتصال به گوشی اندرویدی و PC
نوع اتصال دارای سری میکرو یو اس بی برای اتصال به درگاه OTG گوشی های اندروید و دارای یک تبدیل در داخل جعبه برای اتصال به درگاه یو اس بی کامپیوتر و لپ تاپ
ضد آب بله
چراغ ال ای دی 6 عدد چراغ ال ای دی ریز در اطراف دوربین
نرم افزار دارای سی دی حاوی نرم افزار
محتویات جعبه سی دی، یک سری آینه ای، دو سری قلابی و آهنربایی، و یک سری پلاستیکی برای اتصال سری های آهنربایی و قلابی، برگه راهنما
سایر بسیار کار بردی، امکان گرفتن عکس و ویدئو، فاصله کانونی 4 تا 6 سانتی متر

دوربین آندوسکوپی که تحت عنوان دوربین چشم مار نیز شناخته می شود، برای مشاهده مکان ها و یا فضاهای غیر قابل دسترس مانند داخل چاه، سینک، سوراخ ها، داخل معادن و یا درون دستگاهها طراحی گردیده است.

 

این دوربین در واقع شامل شامل یک کابل شلنگی یا لوله ای است که در محصول حاضر دارای طول 5 متری بوده و کاملا انعطاف پذیر می باشد تا بتوانید آن را در جهت های مختلف حرکت داده و استفاده نمایید.

 

طول 5 متری آن هم طولی مناسب و بلند به حساب می آید که انکان دسترسی به فضاهای مختلف را به شما می بخشد.

 

بر سر این لوله شلنگی یک دوربین HD از داخل تعبیه شده که تصاویر را به گوشی و یا کامپیوتر شما ارسال می نماید. به دلیل اینکه معمولا مکان های غیر قابل دسترس تاریک می باشند در اطراف دروربین 6 عدد چراغ ال ای دی ریز نیز وجود دارند تا در صورت نیاز استفاده و روشن نمایید و تصاویری واضح مشاهده نمایید.

 

طرف دیگر کابل دارای یک درگاه میکرو یو اس بی است که به درگاه OTG گوشی های اندروید متصل می گردد.

یکی از مزایای بسیار مهم این دستگاه ضد آب بودن آن می باشد تا به شما امکان مشاهده داخلی محیط های مرطوب را به شما عطا نماید

این دوربین آندوسکوپی هم بر روی گوشی های اندرویدی و هم بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ قابل استفاده بوده و تصاویر یا ویدیوهای دریافتی بر روی دستگاه تلفن یا لپ تاپ شما ذخیره می گردد.

 

برای استفاده از این دوربین لوله ای ابتدا باید نرم افزار مخصوص به این کار را نصب نمایید. به همراه محصول یک سی دی کوچک نیز ارسال می گردد که برای راحتی بیشتر خریدار، نرم افزار در داخل آن وجود دارد. علاوه بر این بر روی برگه راهنمای موجود در داخل بسته نیز QR کد های مخصوص اندروید و PC وجود دارد که با اسکن آن ها می توانید نرم افزار را دریافت و نصب نمایید.

پس از نصب نرم افزار، به راحتی می توانید از این دوربین به راحتی استفاده نموده و تنظیمات مختلف را انجام دهید.

برای استفاده از دوربین اندوسکوپی بر روی کتمپیوتر یا لپ تاپ، نرم افزار مخصوص را نصب نمایید تا درایو به صورت اتوماتیک بر روی کامپیوتر ایجاد گردد، و حالا از دوربین دیجیتال از طریق این نرم افزار استفاده نمایید.پ

 

در داخل بسته یک عدد برگه راهنما، سی دی حاوی نرم افزار، دو سری فلزی و یک سری آینه ای و یک عدد نگهدارنده سری های فلزی موجود است.

سری های فلزی بسیار جالب هستند، یکی از آن ها دارای حالت آهنربایی است و یکی دیگر دارای حالت قلابی است که برای درآوردن اشیاء کوچک که در ااخل جاهای غیر قابل دسترس افتاده اند بسیار مناسب است.

سری آینه ای نیز می تواند به سر کابل بسته شود و به دلیل آهنربای مایلی که در آن تعبیه شده زوایای گسترده تری را برای مشاهده فضاهای غیر قابل دسترسی به شما بدهد.

 کار با این دوربین آندوسکوپی موبایل و کامپیوتری واقعا ساده و راحت بوده و می توان گفت یکی از ابزار های مورد نیاز برای هر خانه ای می باشد.

در مورد این محصول نظردهید