attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :1511135

Car Boot Organiser

باکس نظم دهنده صندوق عقب خودرو Car Boot Organiser یکی از کاربردی ترین لوازم خودرو می باشد که امکان ساماندهی صندوق عقب خودرو را با سرعت بالایی فراهم می کند و از بهم ریختن لوازم موجود در صندوق عقب خودرو جلوگیری می کند. این محصول دارای 3 جیب بزرگ می باشد که برای لوازم بزرگ و خرید ها می باشد و دو جیب کوچک نیز در دو طرف آن تعبیه شده است که برای لوازم و ابزارهای کوچک مناسب است.

دو طرف باکس دو دسته محکم تعبیه شده است که به شما امکان بلند کردن و حمل کیف را می دهد. جنس بدنه محصول از پلی استر درجه یک دور دوزی شده می باشد به رنگ مشکی می باشد. این محصول کاملا تاشو بوده و در صورت عدم نیاز می توانید آن را جمع کنید که ضخامت بسیار کمی پیدا می کند. 

مشخصات فنی محصول

مدل باکس نظم دهنده صندوق عقب خودرو Car Boot Organiser
ابعاد 32×59×32 سانتی متر
جنس پلی استر
وزن 310 گرم
رنگ مشکی
کاربرد سازماندهی صندوق عقب خودرو
تعداد محفظه 3 محفظه بزرگ با دو جیب در دو طرف
قابلیت حمل دارد
قابلیت تاشو دارد
مناسب برای صندوق عقب خودرو
سایر توضیحات کاملا تاشو و جمع و جور

یکی از دغدغه هایی که باعث خواهد شد تا نظم ابزار و وسایل ها در صندوق عقب خودرو و یا محل های مختلف نظیر اتاق منازل و غیره را به هم میزند، تعداد بالای لوازم و ابزار آلات و همینطور فضایی ناکافی برای جای دادن آن هاست. همیشه نظم دادن صندوق عقب یکی از کار هایی است که باعث دردسر خواهد شد و بقیه لوازم با بی نظمی در صندوق ماشین پخش هستند. اما برای شما عزیزانی که می خواهید به صندوق عقب ماشین خود نظم و ساماندهی منظمی بدهید، کیف لوازم صندوق عقب خودرو را پیشنهاد می کنیم.

 

 کیف نظم دهنده صندوق عقب خودرو

 

این محصول را می توانید در هر کجا استفاده کنید و برای جای دادن لوازم مختلف از این محصول استفاده کنید. این کیف لوازم صندوق عقب خودرو قابل استفاده در هر مکان بوده و برای عزیزانی که می خواهند نظم وسایل خود را دو چندان کنند این محصول را پیشنهاد می کنیم. طراحی نوین این محصول به شما این اجاره را خواهد داد تا بتوانید از این راه برای خود چندین نوع وسیله را در 3 جیب بزرگ و جادار این کیف لوازم بچینید و بهترین راه را برای نظم دهی لوازم خود انتخاب کنید.

 

 باکس نظم دهنده صندوق عقب خودرو

 

با استفاده از این محصول می توانید با کمترین فضا بیشترین لوازم را در این کیف جای دهید و در هر زمان که به آن احتیاج داشتید به آن رجوع کرده و به راحتی در دسترس خود قرار دهید. محصول باکس لوازم صندوق عقب خودرو از جنس پارچه پلی استر می باشد که با مواد اولیه مرغوبی که در این محصول به کار رفته شما می توانید از این کیف به طور مداوم استفاده کنید و از پاره شدن و یا کهنه شدن این محصول نگرانی نداشته باشید. شما می توانید هر نوع از لوازم و یا ابزاری را تفکیک کرده و درون این محصول بگذارید تا در هر زمان بتوانید از آن استفاده نمایید.

 

 ساک نظم دهنده صندوق عقب خودرو

 

در دو طرف این محصول دو دسته تعبیه شده است که می توانید برای جابجایی این محصول از این دسته ها استفاده کنید و آن را به راحتی جابجا کنید. شما می توانید برای نظم دادن و گذاشتن وسایل خود از این کیف لوازم صندوق عقب خودرو استفاده کنید و ابزار و لوازم خود را در سه محفظه بزرگ و دو جیبی که در کنار این محصول تعبیه شده است قرار دهید. شما می توانید با استفاده از این محصول به صندوق عقب خودرو خود نظم را برگردانید و ساماندهی فضای اشغال شده را در دست بگیرید. این باعث خواهد شد تا ابزار شما علاوه بر نظم، ضربه نخورند و در جای خود محکم جای بگیرند.

 

 ارگانایزر صندوق عقب خودرو

 

شما می توانید از این محصول در مسافرت ها استفاده کنید و لوازم مورد نیاز خود را درون این کیف بگذارید تا در هر زمان از آن استفاده نمایید. در مواقعی که از این کیف استفاده نمی کنید می توانید آن را تا کرده و در درون صندوق خودرو بگذارید تا هرموقع که به آن نیاز پیدا کردید در دسترس شما عزیزان باشد. این محصول قابلیت شست و شو با دست نیز دارد. 

 

 نظم دهنده صندوق عقب خودرو

در مورد این محصول نظردهید