به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :91011277

Bluetooth USB Dongle + Bluetooth Audio Receiver

دانگل بلوتوث 2 کاره USB و گیرنده بلوتوث صدا AUX ضبط خودرو Bluetooth USB Dongle + Bluetooth Audio Receiver دارای قابلیت اتصال به کلیه دستگاه های پخش صدای دارای ورودی جک 3.5 میلی متر و توانایی اتصال به انواع موبایل و تبلت از طریق بلوتوث می باشد. در واقع این محصول دستگاه های پخش کننده ای که به روش های ارتباطی جدید مجهز نشده اند را به بلوتوث مجهز می کند.

منبع تامین برق این محصول از طریق USB تامین می شود. علاوه بر این دارای حافظه داخلی 2 گیگابایت می باشد که می توانید از آن به عنوان فلش هم استفاده کنید. در سمت دیگر دستگاه یک رابط جک AUX نیز تعبیه شده است که از طریق کابل امکان اتصال را نیز برقرار می کند. همچنین می توانید هدفون خود را از طریق بلوتوث به ضبط ماشین متصل نموده و موسیقی در حال پخش را با هدفون گوش دهید. از ویژگی های دیگر آن دارای 2 کانال استریو صدا، ولتاژ ورودی 5 ولت و چراغ نشانگر led می باشد.

مشخصات فنی محصول

مدل Bluetooth USB Dongle
ابعاد 55x21x10mm
وزن 25 گرم
نحوه اتصال USB
راه ارتباطی بلوتوث
برد دستگاه طبق روی بسته بندی حدود 10 متر
سازگاری با دستگاه ها کلیه دستگاه های پخش صدای دارای ورودی جک 3.5 میلی متر و توانایی اتصال به انواع موبایل و تبلت از طریق بلوتوث
باتری منبع تامین برق این محصول از طریق USB تامین می شود.
پورت ها USB , AUX
قابلیت مکالمه دارد
صفحه نمایش ندارد
مدت زمان شارژ دهی تا زمان اتصال به خودرو
متعلقات کابل AUX
سایر ویژگی ها دارای حافظه داخلی 2 گیگابایت , دارای 2 کانال استریو صدا، ولتاژ ورودی 5 ولت، چراغ نشانگر led

دانگل بلوتوث 2 کاره USB و گیرنده بلوتوث صدا AUX ضبط خودرو Bluetooth USB Dongle + Bluetooth Audio Receiver دارای قابلیت اتصال به کلیه دستگاه های پخش صدای دارای ورودی جک 3.5 میلی متر و توانایی اتصال به انواع موبایل و تبلت از طریق بلوتوث می باشد.

 

بلوتوث خودرو

 

در واقع این محصول دستگاه های پخش کننده ای که به روش های ارتباطی جدید مجهز نشده اند را به بلوتوث مجهز می کند.

 

بلوتوث خودرو

 

منبع تامین برق این محصول از طریق USB تامین می شود. علاوه بر این دارای حافظه داخلی 2 گیگابایت می باشد که می توانید از آن به عنوان فلش هم استفاده کنید.

 

بلوتوث خودرو usb و aux دار

 

در سمت دیگر دستگاه یک رابط جک AUX نیز تعبیه شده است که از طریق کابل امکان اتصال را نیز برقرار می کند. همچنین می توانید هدفون خود را از طریق بلوتوث به ضبط ماشین متصل نموده و موسیقی در حال پخش را با هدفون گوش دهید.

 

گیرنده فرستنده بلوتوث خودرو

 

از ویژگی های دیگر آن دارای 2 کانال استریو صدا، ولتاژ ورودی 5 ولت و چراغ نشانگر led می باشد.

 

بلوتوث خودرو حافظه دار

در مورد این محصول نظردهید