attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001268

Car Humidifier Air Purifier

دستگاه بخار سرد فندکی ماشین Car Humidifier مناسب برای انواع خودرو دارای مخزن 250 سی سی با قابلیت چرخش 360 درجه و با ابعاد کلی ۵۶ میلی متر * ۱۶۴ میلی متر می باشد. کلید روشن/خاموش این دستگاه لمسی می باشد و با برق اتومبیل از طریق شارژر فندکی با ولتاژ 3.5 ولت تا 14 ولت کار می کند. 

بخور سرد و خوشبوکننده هوای فندکی Car Humidifier دارای فیلتر ضد رسوب و سیستم خاموشی خودکار پس از اتمام آب می باشد. با افزودن اسانس یا داروهای گیاهی می توانید علاوه بر خوشبو کردن هوای داخل خودرو، باکتری های موجود در هوا را ازبین ببرید. بخار تولید شده توسط این دستگاه با مرطوب نمودن بهداشتی محیط بسیار مناسب برای مشکلات تنفسی افراد مبتلا به بیماری های ریوی و آسم می باشد.

دستگاه بخار سرد فندکی ماشین Car Humidifier مناسب برای انواع خودرو دارای مخزن 250 سی سی با قابلیت چرخش 360 درجه و با ابعاد کلی ۵۶ میلی متر * ۱۶۴ میلی متر می باشد. کلید روشن/خاموش این دستگاه لمسی می باشد و با برق اتومبیل از طریق شارژر فندکی با ولتاژ 3.5 ولت تا 14 ولت کار می کند. بخور سرد و خوشبوکننده هوای فندکی Car Humidifier دارای فیلتر ضد رسوب و سیستم خاموشی خودکار پس از اتمام آب می باشد. با افزودن اسانس یا داروهای گیاهی می توانید علاوه بر خوشبو کردن هوای داخل خودرو، باکتری های موجود در هوا را ازبین ببرید. با افزودن اسانس های گیاهی بخار تولید شده توسط این دستگاه با مرطوب نمودن بهداشتی محیط بسیار مناسب برای مشکلات تنفسی افراد مبتلا به بیماری های ریوی و آسم می باشد. 

دستگاه بخور سرد فندکی نانوم 

از بزرگ ترین مشکلات زندگی های شهری امروزه معضل آلودگی هوا است که مشکلات تنفسی ریوی زیادی را برای افراد ایجاد می کند. بخار سرد کمک شایانی به این مشکل و عوارض آن کرده و می تواند با تنظیم رطوبت آلودگی را کاهش داده و تنفسی راحت تر در ماشین و ترافیک را برای شما فراهم می کند. دستگاه بخور آب سرد و خوشبو کننده فندکی ماشین با تولید بخار سرد و تامید رطوبت داخل خوردو علاوه بر خوشبو کردن محیط جهت از بین بردن باکتری های موجود در هوا بسیار موثر می باشد. این دستگاه دارای کلید روشن/خاموش لمسی بوده و به راحت با یک لمس کوچک دستگاه روشن و خاموش می شود.

 دستگاه بخور سرد و خوشبو کننده خودرو

دستگاه بخور سرد اتومبیل Car Humidifier از طریق شارژر فندکی ماشین تامین انرژی می کند و به سرعت پس از روشن شدن بخار مورد نیاز را تولید می نماید. از امکانات این محصول قابلیت افزودن اسانس های مختلف (فقط چند قطره مثلاً 3 الی 5 قطره) ، داروهای ضد احتقان بینی و داروهای گیاهی به درون محفظه آب دستگاه جهت تاثیر بهتر می باشد. بخور سرد فندکی Car Humidifier بعد از 2 ساعت به طور اتوماتیک خاموش شده و فضای اوتومبیل شما را مرطوب و معطر می سازد. امروزه افراد برای اغلب تردد ها و مسافرت های درون و برون شهری از اتومبیل های شخصی خود استفاده می نمایند و این بدان معناست که هر فردی ، مدتی از اوقات روزانه خود را درون خودرویش می گذراند . اتومبیل یک مکان بسته به شمار می رود و به راحتی هوای داخل آن آلوده و سنگین می شود ، هوایی خشک و سرشار از باکتری های مختلف که زمینه هر بیمای را می تواند مهیا کند. تحمل چنین شرایطی در مواقعی مانند ترافیک و سفرهای طولانی مدت بسیار دشوار خواهد بود.

 دستگاه خوشبو کننده فندکی ماشین

بخار سرد تولید شده توسط دستگاه نانوم می تواند از خشکی پوست، گرفتگی بینی، گرفتگی و خشکی گلو و بیماری های تنفسی و ریوی پیشگیری کند. بخور سرد اتومبیل، از رطوبت سازهای اولتراسونیک می باشد که دارای یک دیافراگم فلزی بوده که با فرکانس فرا صوت مرتعش گردیده و آب را به صورت مه به فضای اطراف پراکنده می کند. این دیافراگم در دستگاه بخور سرد فندکی اتومبیل Car Humidifier استفاده شده است. انتقال انرژی به درون آب و تبدیل آن به بخار در اندازه ۱ تا ۵ میکرون و جهش آن به بیرون است. این عمل در این دستگاه توسط یک فن کوچک انجام می گیرد درحالیکه یونی که از این دستگاه متصاعد میشود تازگی و رطوبت خاصی را در داخل اتومبیل پخش می کند.

 دستگاه بخور سرد فندکی خودرو nanum

ویژگی های دستگاه بخور آب سرد و خوشبو کننده فندکی اتومبیل Car Humidifier:

 • نوع کاربری :داخل خودرو
 • ظرفیت مخزن 250 سی سی
 • ابعاد : ۵۶ میلی متر * ۱۶۴ میلی متر
 • دارای کلید روشن و خاموش کردن لمسی
 • داری فیلتر ضد رسوب
 • قابلیت خاموشی اتوماتیک بعد از اتمام آب
 • هشدار اتمام آب ندارد
 • قابلیت اضافه کردن خوشبو کننده
 • دستگاه بخار ساز با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه
 • از بین بردن باکتری‌های موجود در هوا
 • قابل استفاده به عنوان خوشبو کننده هوا
 • شارژ از طریق فندکی ماشین (از ۳٫۵ ولت تا ۱۴ ولت)
 • دارای فیلتر یدک

در مورد این محصول نظردهید