به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001320

OSCAR FM Player OS-F381

اف ام پلیر بلوتوث دار فندکی ماشین مدل اسکار OSCAR FM Player OS-F381 امکان برقراری ارتباط از طریق بلوتوث و موج FM را به دستگاه های دیجیتال دیگر فراهم می کند. با استفاده از این دستگاه می توانید به کلیه پخش کننده های استریو و MP3 players متصل شده و موسیقی مورد علاقه خود را گوش کنید. امکان پاسخ گویی به مکالمات، قابلیت تغییر پوشه، بلوتوث نسخه 4.0، پشتیبانی از کارت حافظه TF/SD Card و حافظه فلش، ریموت کنترل، پشتیبانی از فرمت های پخش MP3, wma، پورت USB و AUX، ولتاژ 24 ولت و صفحه نمایش از ویژگی های این دستگاه کاربردی می باشد.

صفحه نمایش روی این دستگاه نشان دهنده فرکانس FM بوده و با کلید های تعبیه شده روی صفحه می توانید روی موج مورد نظر آن را تنظیم کنید. بازه فرکانس قابل تنظیم آن از 87.5 – 108 و محدوده برد دستگاه 3 تا 5 متر می باشد.

برخی از ضبط های ماشین فاقد پورت AUX هستند و به همین دلیل امکان وصل کردن گوشی موبایل به ضبط وجود ندارد. این مشکل با وجود FM Player ها حل شده است و به راحتی با موج اف ام یا فرکانس های رادیویی می توانید به گوشی موبایل خود را به ضبط خودرو متصل کنید.

 

اف ام پلیر بلوتوثی فندکی ماشین

 

اف ام پلیر اسکار یک نمونه محصول با کیفیت و کاربردی است که دارای انواع پورت های مورد نیاز جهت اتصال فلش، کارت حافظه و ... می باشد ضمن آنکه طراحی شیک و زیبایی برای درون ماشین دارد. این محصول تنها با فندکی ماشین کار می کند و ولتاژ مورد نیازش 24 ولت می باشد.

 

اف ام پلیر اسکار مدل OS-F381

 

اف ام پلیر بلوتوث دار فندکی ماشین مدل اسکار OSCAR FM Player OS-F381 امکان برقراری ارتباط از طریق بلوتوث و موج FM را به دستگاه های دیجیتال دیگر فراهم می کند. با استفاده از این دستگاه می توانید به کلیه پخش کننده های استریو و MP3 players متصل شده و موسیقی مورد علاقه خود را گوش کنید.

 

FM Player فندکی ماشین

 

 

امکان پاسخ گویی به مکالمات، قابلیت تغییر پوشه، بلوتوث نسخه 4.0، پشتیبانی از کارت حافظه TF/SD Card و حافظه فلش، ریموت کنترل، پشتیبانی از فرمت های پخش MP3, wma، پورت USB و AUX، ولتاژ 24 ولت و صفحه نمایش از ویژگی های این دستگاه کاربردی می باشد.

 

FM Player بلوتوثی خودرو

 

صفحه نمایش روی این دستگاه نشان دهنده فرکانس FM بوده و با کلید های تعبیه شده روی صفحه می توانید روی موج مورد نظر آن را تنظیم کنید. بازه فرکانس قابل تنظیم آن از 87.5 – 108 و محدوده برد دستگاه 3 تا 5 متر می باشد.

مشخصات فنی محصول

مدل OSCAR FM Player OS-F381
ابعاد 5*9 سانتی متر
وزن 65 گرم
نحوه اتصال از طریق بلوتوث به موبایل و از طریق موج اف ام به ضبط خودرو
راه ارتباطی امواج FM، بلوتوث، AUX
برد دستگاه 3 تا 5 متر
سازگاری با دستگاه ها انواع گوشی های موبایل، mp3 پلیر ها و دستگاه های پخش کننده استریو
باتری فاقد باتری
پورت ها USB، AUX، micro USB
قابلیت مکالمه قابلیت مکالمه و پاسخگویی به تماس
صفحه نمایش دارای LCD نشانگر فرکانس اف ام
مدت زمان شارژ دهی با فندکی ماشین و ولتاژ 24 ولت کار می کند
متعلقات ریموت کنترل
سایر ویژگی ها امکان پاسخ گویی به مکالمات، قابلیت تغییر پوشه، بلوتوث نسخه 4.0، پشتیبانی از کارت حافظه TF/SD Card و حافظه فلش، ریموت کنترل، پشتیبانی از فرمت های پخش MP3, wma، پورت USB و AUX، ولتاژ 24 ولت و صفحه نمایش، بازه فرکانس قابل تنظیم آن از 87.5 – 108 و محدوده برد دستگاه 3 تا 5 متر

در مورد این محصول نظردهید